adcov.com

Jak poprawić ułożenie szyi

Idealne szyi postawa przyczynia się nie tylko do polepszenia ogólny wygląd, zapobiega cię od bólu karku i większych problemów związanych z plecami. Wraz z wiekiem, z powrotem jest jednym z pierwszych częściach ciała, aby uzyskać słabszy. Ponieważ powrót trzyma szyję, utrzymanie dobrej postawy w szyi zachowa plecy dłużej. Pewne kroki należy podjąć w celu utrzymania doskonałej szyi postawę podczas wstawania i siadania.

Instrukcje

Stojąc

1 Zapoznaj się z tym, co dobre, postawa jest. Stojąc, równomiernie rozłożyć ciężar na obie nogi. Prawdopodobnie czujesz się pochylając i wyglądać dziwnie, ale wygląda na bardziej normalne niż zdajesz sobie sprawę.

2 Dopasuj swoje biodra, ramiona i uszy. Twoje uszy powinny siedzieć bezpośrednio nad ramionami, które powinny siedzieć bezpośrednio powyżej bioder. Punkty te powinny tworzyć linię prostą ciała. Ponownie, to na pewno czuje się dziwniejsze, niż wygląda. Można się do tego przyzwyczaić.

3 Wyciągnij szyi i górnej części pleców codziennie. Przechylając głowę we wszystkich czterech kierunkach na ramionach, delikatnie masować szyi (podczas przechylania). Nie toczą głowę wokół ramion, ponieważ spowoduje to dalsze rozbieżności i napięcia.

4 Mistrz mechaniki doskonałej postawy. Stoisko z masy na piłki stóp, a nie piętach. Uniknąć blokowania kolana i trzymać nogi lekko rozstawione (szerokość ramion). Niech wasze kończyny powiesić naturalnie do boku, stojąc jak prosto i wysoki, jak możesz.

5 do jogi, baletu i innych form medytacji w ruchu. Przepływu i kierunku baletu i jogi są świetne dla postawy i ogólnej szyi i plecach wyrównania. Taniec wymaga, aby zachować doskonałą postawę. Jeśli zrobisz to wystarczająco, znajdą się stoi jak ty powinni nawet gdy nie tańczy.

Siedzący

6 Dopasuj plecy z krzesła; uniknąć pochyla. Trzymaj plecy prosto, siedząc w dół.

7 Dopasuj szyję, plecy i obcasy, trzymając obie stopy płasko na podłodze. Jeśli twoje stopy nie sięgają podłogi dla jednej lub innego powodu, używać podnóżka.

8 Trzymaj głowę w jednej linii z ramionami i uniknąć slouching, chyba że wykonując odcinki. Dobra postawa jest o co, że twoje pozostanie symetryczne części ciała, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

9 Oddychaj głęboko i płynności. Twoje oddechy powinny wypływać w płynny i spokojny sposób. Skuteczne oddychanie zmniejsza stres i zmniejszenie stresu zachowa umysł skupia i koncentruje się na zachowaniu doskonałej postawy siedzącej.