adcov.com

Jak Popraw skutki uboczne Botox

Botox stosuje się do leczenia średnio nadmiernej ilości zmarszczek. Substancja czynna jest tym iniekcji atenuowane (oczyszczony i nieaktywnej) bakterie Clostridium botulinum. To w jego czystej postaci bakterie mogą powodować poważne choroby, a nawet śmierć, po wprowadzeniu do organizmu. Jeśli oczyszcza się, staje się bezpieczne do zabiegów kosmetycznych. Niestety, mimo że jest nieaktywna, sama obecność bakterii w skórze może jeszcze powodować wiele skutków ubocznych. Poprzez wykorzystanie wszystkich naturalnych środków poniżej, można skutecznie poprawne Botox skutków ubocznych.

Instrukcje

1 Spożywać pokarmy bogate w magnez. Zastrzyki z botoksu może spowodować chwilowe wysokie ciśnienie krwi. Możesz obniżyć ciśnienie krwi poprzez spożywanie żywności o wysokiej zawartości magnezu, takie jak ciemne warzywa liściaste i fasola. Jedz tych rodzajów żywności każdego dnia.

2 Wykonaj statyczne pozy jogi. Częstym skutkiem ubocznym zastrzyki Botox jest osłabienie mięśni. Restorative asan jogi może pomóc wzmocnić i rozluźnić mięśnie. Wykonaj te jogi każdego dnia. Kliknij na link poniżej w YouTube Zasobów oglądać wideo jogi.

3 Jedz imbir. Nudności jest jednym skutkiem ubocznym Botox. Biorąc imbir zmniejsza obrzęk okładzin podrażnienie żołądka, uwalniając gaz i. Jedzenie kandyzowanych imbir będzie również mieć podobny skutek. Żuć kawałek imbiru na co dzień, aby wyeliminować nudności.

4 pić roztwór sody. Niestrawność jest częstym skutkiem ubocznym zastrzyków botoksu, a to może być łatwo usunięte przez wypicie jednej szklanki roztworu sody oczyszczonej. Wymieszać i mieszać 6 łyżki. sody oczyszczonej na jedną szklankę wody. Drink rozwiązanie, gdy czujesz niestrawność.

Wskazówki:

  • Natychmiast skonsultować się z lekarzem, jeśli po leczeniu, występują trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej i podwójne widzenie.