adcov.com

Jak ponownie uruchomić program Alli

Jak ponownie uruchomić program Alli


Alli jest FDA pomoc odchudzania, który pomaga zapobiec ciała z absorbujących tłuszcz jeść. Program diety pochodzi z internetowych narzędzi, aby pomóc Ci w osiąganiu celów odchudzania. Po przerwie z Alli, możesz wrócić na programie stracić na wadze więcej lub utrzymania aktualnej masy ciała. Ponowne uruchomienie alli podobny rozpoczęciem alli po raz pierwszy. Pamiętaj, że dieta i ćwiczenia fizyczne stanowią ważną część każdego programu odchudzania.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety i wykonywania planu, aby zapewnić, że jest zdrowa decyzja dla Ciebie. Upewnij się, że lekarz wie, że brali Alli, jak dawno temu przestałeś brać go i że planujesz biorąc go ponownie. Przestrzegać zaleceń lekarza, aby upewnić się schudnąć najzdrowszy i najbezpieczniejszy możliwy sposób.

2 Wypełnij Alli "Jak zacząć" quizu w Internecie (patrz źródła), aby ustanowić swój osobisty plan odchudzania, na podstawie aktualnej masy ciała, nawyki żywieniowe i cele. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i korzystać z narzędzi wsparcia oferowanych w ramach programu Alli całej diecie.

3 Jedz diety o niskiej zawartości tłuszczu do 3 dni przed rozpoczęciem przyjmowania pigułki Alli ponownie. Zaleca się, aby rozpocząć dietę w weekend dzięki czemu można skoncentrować się na jedzenie również.

4 Ćwiczenie przez 15 minut dziennie, podczas dni przed rozpoczęciem przyjmowania pigułki Alli ponownie. Zbuduj ilość ćwiczeń można zrobić w ciągu swojej diety, i szukać sposobów, aby być bardziej aktywne w trakcie normalnego dnia w drodze po schodach zamiast windy lub parking dalej od pracy lub sklepu.

5 Weź pigułkę Alli po 3-dniowej diety o niskiej zawartości tłuszczu, i kontynuować dietę i ćwiczenia. Wykorzystanie narzędzi wsparcia, które pochodzą z Alli podczas pracy w kierunku celu odchudzania.