adcov.com

Jak pomóc Z Cravings Gdy próbuje schudnąć

Jak pomóc Z Cravings Gdy próbuje schudnąć


Głodu może osłabić siłę woli i rzucać najlepszy plan diety sposób z kursu. Według naturopatyczną lekarz medyczny Colleen Huber, NMD, pragnienia są często spowodowane przez którąkolwiek ze stresem lub zaburzenia równowagi hormonalnej z powodu nieprawidłowego odżywiania. Najbardziej skutecznym sposobem radzenia sobie z intensywnymi głodu jest powstrzymanie ich przed strajku, po pierwsze, zapewnienie, że jesteś po dobrze zaokrąglone planu diety i ćwiczeń, a po drugie, poprzez ograniczenie ich zdrowego, ale poniosła przekąskę.

Instrukcje

1 Uzyskanie co najmniej 30 minut umiarkowanej aktywności fizycznej dziennie może pomóc zmniejszyć głodu na kilka sposobów. Jeden, zapewnia organizmowi przydatnych hormony, takie jak serotonina i endorfiny. Zmniejsza to także swoją uwagę na jedzenie, utrzymując ciało i umysł zajęty działalności pod ręką.

2 Zapobiegać apetyt wywołane stresem przez uzyskanie dużo odpoczynku w nocy (co najmniej osiem godzin), biorąc trochę czasu w tygodniu zrobić hobby, które lubisz i spędzać czas na zewnątrz, aby czerpać korzyści z psychologicznych naturalnego światła słonecznego.

3 Aby zapobiec odwodnieniu i utrzymać uczucie pełnego żołądka, pić dużo wody. Chociaż dieta napoje gazowane może pozwolić na zmniejszenie niektórych kalorii, nie są one optymalne wybór (w stosunku do wody) do utraty masy ciała lub pragnienia. W rzeczywistości, dieta soda i otyłość były związane w badaniu 2005, przedstawiony na dorocznym spotkaniu American Diabetes Association w San Diego przez Sharon P. Fowler, MPH i koledzy z University of Texas Health Science Center w San Antonio.

4 Traktuj swoje natychmiastowe apetyt ze zdrową, specyficzne pragnienie przekąski. NaturopathyWorks.com i Mayoclinic.com każdego oferują różne przepisy na zdrowe przekąski, które mogą zastąpić wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości cukru przekąsek. Pamiętaj, aby zachować predefiniowanych przekąski z tobą przez cały czas.

5 Jedz przekąski węglowodanów złożonych, takich jak produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa. Jedzenie zdrowych węglowodanów złożonych w czasie posiłków lub na przekąskę ograniczy apetyt i zachować pełną dłużej, uniemożliwiając w końcu jeść żywności, które są znacznie gorsze. Według dr Huber, jedzenie węglowodanów złożonych podczas głodu może też podnieść poziom serotoniny.

Wskazówki

  • Jeśli jesteś pragnienie czekolady, twoje ciało jest naprawdę spragnieni magnez więc należy jeść surowe orzechy i owoce.
  • Jeśli jesteś pragnienie tłustych tłustych, twoje ciało jest naprawdę spragnieni wapnia. Jedz brokuły lub ser.