adcov.com

Jak pomóc osoba z Złamanie miednicy to Walk

Jak pomóc osoba z Złamanie miednicy to Walk


Złamanie miednicy jest przerwa lub prawie przerwa jednej z kości miednicy. Złamania miednicy może wystąpić w wyniku wypadków o dużej prędkości lub wielkich upadków. Występują one łatwiej u osób z kruchych kości, takich jak osoby starsze. Osoby w podeszłym wieku może pękać kości miednicy, w wyniku łagodnej spadku wokół domu. Leczenie złamania kości miednicy zmienia się w zależności od stopnia złamania, ale może zawierać zabiegu chirurgicznego, leczenie, leżenia w łóżku i fizykoterapia. Pacjenci ze złamaniami miednicy mogą mieć trudności z chodzeniem po powrocie do domu; można podjąć kilka kroków, aby im pomóc.

Instrukcje

1 Uzyskanie zgody lekarza pacjenta przed przystąpieniem do walk z osobą, która właśnie doznał złamania miednicy.

2 Spacer obok osoby jak on używa chodzika kierować swoje kroki. Bądź tam, aby wspierać go w przypadku traci równowagę.

3. Stań przed osoby i oferują jedną lub obie ręce, aby nim kierować, jak stara się chodzić.

4 Pozwól osoba wspierać się umieszczając swą wagę na ciebie, kiedy musi. Nigdy nie należy podnosić osoby lub dostosować swoją wagę siebie, ponieważ może to zrzucić go z równowagi i doprowadzić do powstania szkody.

5 Trzymaj wózek inwalidzki lub wygodne krzesło w pobliżu przez cały czas, pomagając osobie chodzić. Może on łatwo zmęczyć i trzeba usiąść w jednej chwili.

6 Pomoc pacjent, aby cele, jak zaczyna chodzić. Zapewnić wsparcie i zachętę, jak stara się spełnić swoje cele.

Wskazówki:

  • Jeśli nie jesteś pewien, że można wspierać wagi danej osoby przez siebie, zawsze pracować z kimś innym, aby pomóc osobie z miednicy złamania chodzić.