adcov.com

Jak polować na jedzenie dla Survival

Jak polować na jedzenie dla Survival


Czy ćwiczenia umiejętności przetrwania na wycieczkę na pustyni lub są częścią grupy przetrwania, znalezienia żywności jest niezbędna, jeśli chcesz zachować swoje siły i wytrzymałości dla całej przygody. Ważne jest, aby rozpoznać kilka roślin i owadów, które są bezpieczne do jedzenia. Ty też nie chcesz, aby wykorzystać wszystkie swoje polowanie energii na żywność, więc wiedząc, jak zbierać duże ilości z trochę wysiłku jest ważna. Użyj pojemnik do przenoszenia owadów, robaków i innych Pełzando i inny dla roślin i dzikich jagód.

Instrukcje

1 Spójrz na jedzenie w tym samym kierunku, w którym zmierzamy. Jesteś celem jest przetrwanie, więc pobyt na ścieżkę, która prowadzi do pomocy jest ważny i wędrówki w poszukiwaniu jedzenia może zmniejszyć szanse znaleźć jest raczej wcześniej niż później. Nie wyrzucać owady i inne małe indeksowania błędy; są one jadalne.

2 Zbieranie owoców i roślin w środowisku naturalnym, w tym indyjskiej ogórek, który jest brązowy i wygląda jak korzeń z białych igieł sosnowych i wielkim źródłem witaminy C. Miej oczy otwarte na jedzenie w każdym czasie, w tym jaj ptasich. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz miał kolejną szansę zjeść.

3 Jeśli jesteś w wilgotnym, zalesionym wygląd powierzchni dla koniczyny, która jest bogata w składniki odżywcze, ale mało kalorii i ślimaki.

4 Zbierz muchy, które wciąż roi wokół głowy - są kolejnym źródłem żywności. Nie zapomnij chwycić polny lub dwa. Są one łatwiejsze do połowu w czasie chłodniejszej pogody.

5 połowu ryb, jeśli jesteś w pobliżu źródła wody i innych zwierząt łownych, jeśli masz narzędzia; jednak ta opcja może być trudniejsze niż zbieranie roślin, dzikich jagód i owadów.

6 Budowanie ogień gotować wszystkie potrawy można dzikie zebrane. Podobnie jak gotowania żywności dokładnie w domu, robi tak w naturze niszczy pasożyty.