adcov.com

Jak połączyć różne style meble

Jak połączyć różne style meble

Czy możesz podać meble przez innych w latach lub po prostu zaczynasz, Dokonywanie wystrój swojego domu pracy razem może być trudne, gdy masz różne style meble do pracy z. Z mało starannego planowania, jednak można umieścić różne style meble razem w tym samym pokoju i je wyglądają jak te należą razem. Poprzez kilka zmian w pokoju lub większych zmian z meblami, sam, każde pomieszczenie w domu może mieć wygląd dobrze zaplanowane wystrój.

Instrukcje

• Wybierz jeden kolor lub kolor palety o czterech lub pięciu kolory, które chcesz używać w sali, którą pracujesz. Twój jeden kolor może służyć w różnych odcieniach, podczas gdy cztery kolory powinny mieć jakieś światła, niektóre media i niektóre ciemne odcienie. Odebrać kilka próbek farby lub użyć koła kolorów wybierz swoje kolory i mieć je pod ręką.

• Wybrać materiał, który wykorzystuje kolory, które wybrałeś dla zasłony, lambrekiny i rzucać poduszkami. Tkanina może być stałe lub wzorzyste, kolor monochromatyczny lub wielokolorowe. Zestaw pasujących poduszkę w każde możliwe siedzenia lub kanapy w pokoju. Zasłony ustawi wystrój sali, podczas gdy rzucać poduszkami rozpocznie się powiązać ze sobą różnych rodzajów mebli.

• Zmiany mniejsze kawałki, aby zgromadzić je zastępując wszelkie ściąga szuflady lub klamki drzwi na wszystkie swoje pionki tak są takie same. Liczyć, co trzeba przed czasem, więc wszystkie nowe wyciągi i uchwyty pasują całej gamy meble.

• Reupholster siedzenia krzesła, sofa poduszki i broni mebli z tej samej tkaniny lub koordynującą materiału, który działa z możliwooci kolor. W przypadku gdy jest to możliwe, reupholster mniejsze kawałki takie jak fotele do większych kawałków jak sofy, aby obniżyć koszty, pod warunkiem na kanapie już mecze z palety kolorów.

• Farby lub plamy różnych meble sztuk tego samego koloru lub koordynowania kolorów według palety je do mieszają się ze sobą podczas pracy z różnych lasów. Różne style malarskie białe, na przykład, natychmiast przyniesie spójnego wyglądu do pokoju. Umożliwić dziennie na kawałki do wyschnięcia pełni przed oddaniem poduszki lub tapicerowane przedmioty na nich.