adcov.com

Jak połączyć Metafizyka Właściwości kryształów

Jak połączyć Metafizyka Właściwości kryształów


Podobnie jak inne leki uzupełniają się wzajemnie po zmieszaniu metafizyczne właściwości kryształy mogą być amplifikowane w połączeniu z innymi kamieni. Choć każdy kryształ może zaoferować wiele korzyści, połączenie kamieni może mieć potężny efekt synergii, tworząc dramatyczne wyniki lecznicze. Wybierz kryształy z opieki, jak przy przenoszeniu do domu dwa nowe zwierzaki, upewniając się, że Twoje obligacje energii z każdego kamienia i że kamienie ze sobą harmonizować.

Instrukcje

1 Poświęć trochę czasu na relaks i centrum się przed wyjazdem kupić kryształy. Chcesz wprowadzić stan, w którym czujesz podłączony do własnego ciała energetycznego, tak aby można postrzegać zarówno obecną sytuację i wszelkie zmiany, które występują, jak wejść w kontakt z nowych kamieni. Wybierz czas na zakupy, kiedy nie będzie czuć pośpiechu lub ograniczane przez inne zobowiązania. Spróbuj wejść do sklepu w stanie medytacji, dzięki czemu intuicyjnie postrzegać którym energia kryształu może być rysunek ciebie.

2 Trzymając kamień, który przyciąga was. Zauważ, jak to wpływa na Ciebie energicznie. Zwrócić uwagę na subtelne sygnały, takie jak zwiększone uczucie ciepła lub mrowienie w jakiejś części ciała. Oddychaj głęboko i pozostają na środku, więc nie czuje się rozproszony przez innych kupujących. Należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd kamienia, ale w jaki sposób komunikować się z jej wibracje ciała światła. Jeśli energia nie czuć się jak dobre dopasowanie, położyć kamień z powrotem.

3 Powtarzaj proces, aż znajdziesz 2-4 kamienie, których energia pozytywnie rezonuje z twoim. Następnie spróbuj trzymając dwa kamienie w tym samym czasie, po jednym w każdej ręce. Spróbuj kamienie w różnych kombinacjach. Można zauważyć, że dwa kamienie wydają się dobrze współpracować, ale czegoś brakuje, i spróbuj połączenie trzech kamieni.

4. Naucz się używać i zaufać własnej intuicji w wyborze kryształy ich efekty nie są identyczne dla wszystkich jednostek. Jednakże, podczas gdy intuicja rozwija, jest kilka znanych par i mieszania zasady można wykorzystać. Kwarc różowy, znany jako kamień miłości, może zwiększyć lecznicze wibracje ametyst. Kwarc dymny wzmacnia moc każdego innego kamienia.

5 kombinacje Kamień może również pomóc z różnych rodzajów pracy duchowej. Tiger Eye pomaga prędkości podczas przebudzenia kundalini serpentynach zmiękcza potencjalny dyskomfort tego procesu. W "Kryształowej Biblii," Judy Hall mówi, że Mołdawit, kamień, który może mieć pozaziemskie pochodzenie, mogą "dostać się do najwyższych wymiarów duchowych i ułatwić proces wniebowstąpienia". Aby upewnić się, aby nie stracić kontaktu z ziemią, parę Mołdawit kamieniem uziemienia takie jak hematyt. Jeśli uczysz się szamańskie podróże, czyli przeszłość pracy regresji życia, Galena jest kamień, który pomaga zejść albo do szamańskiej podziemi lub w przeszłości. Dla ochrony podczas tych doświadczeń, może chcesz korzystać galeny w połączeniu z labradorytu.