adcov.com

Jak pokonać Urazy pierścienia rotatorów

Jak pokonać Urazy pierścienia rotatorów


Aby przezwyciężyć uraz stożka rotatorów jest dość krytyczne i ważne oczywiście. Stożka rotatorów jest tak istotne dla naszego ramienia. Wykorzystujemy nasze rotatorów do generowania ruchu i siłę w naszych rękach. Wielu ludzi, którzy uprawiają sport, są zaznajomieni z urazami rotatorów. Konkretnie dzbany i quarterbacks, ponieważ są one niezbędne do korzystania z ich rotatorów w ramionach dość często. Aby zrozumieć objawy rotatorów, poczujesz ból w górnej części ramienia. Będziesz mieć ogromną trudność podnoszenia nic, bo bardziej niż prawdopodobne jest łza w rotatorów.

Instrukcje

1 Użyj dużą paczkę lodu na ramieniu. Jeśli naprawdę czujesz ból, to bym trochę okłady z lodu, a następnie dostać jakieś bandaże. Owiń je wokół lodu opakowanie i umieścić go na swoim ramieniu. Wiele dzbanów zazwyczaj to zrobić po tym jak rozbił grę. Zrobią to z ich łokcia, jak również. Pomoże zdrętwiałe ból tymczasowo, wraz z zapaleniem.

2 Unikaj spania w ramię z rozerwaniem pierścienia rotatorów. Gdy idziesz spać, nie wywierać żadnego nacisku na tym ramieniu. Spać na brzuchu, z głową odwrócił się w kierunku barku, gdzie masz łzę. Jeszcze lepiej, umieścić poduszkę tuż pod tym ramieniu, jak również. Nie tylko, że nie pozwalają, aby nie wywierać żadnego nacisku na to, będziesz miał trochę więcej komfortu. Jak śpisz jest ważne. Możesz łatwo oderwać go jeszcze bardziej, przez przypadkowo rzucając się i oddanie dużo masy na nim.

3 Czy jakieś ćwiczenia rotatorów. Nie mogę powiedzieć dokładnie, co należy zrobić, ćwiczenia, poza wspólnym rozciągania tego barku, który ma łzy. Prawdopodobnie należy zwrócić się do lekarza konkretnych ćwiczeń, ale czasami terapia fizyczna jest wszystko, co potrzebne, aby pomóc leczyć rozdarty obrażeń rotatorów. Spróbuj masować, gdzie zużycie jest również. Chcesz wyeliminować stan zapalny w tym ramieniu. Fizjoterapia jest najlepszym i prawdopodobnie zalecane.

4 Pierwsze zastrzyki kortyzonu. Zastrzyki kortyzonu może zmniejszyć stan zapalny w stożka rotatorów, jak również. Fizycznie jest chyba jeszcze potrzebna terapia. Operacja nie jest zwykle to, co jest potrzebne do leczenia urazu stożka rotatorów. Należy omówić z lekarzem, i niech cię poznać oceny na pewnym najlepszego leczenia niezbędnego do odzyskania z powodu kontuzji pierścienia rotatorów.