adcov.com

Jak pokonać smutek wychodzenia z domu, aby iść gdzie indziej

Jak pokonać smutek wychodzenia z domu, aby iść gdzie indziej


Opuszczenie domu może być traumatycznym doświadczeniem dla niektórych ludzi. Czy to jest czas, aby pójść do college'u jako nastolatek, czas na wdrożenia lub przeprowadzce do nowego miasta lub państwa, zajmuje się przyzwyczaić. Poruszające nowych miejsc do zobaczenia, nowe miejsca do pracy, zostawiając rodzinę i przyjaciół z tyłu i próbuje poznać nowych przyjaciół. Opuszczenie domu nie musi być smutne wydarzenie, choć; może to być jedna z nadziei na przyszłość i nowej przygody.

Instrukcje

1 Pomyśl pozytywne myśli. Przeprowadzki nie zawsze jest złe. Wychodzenia z domu może oznaczać nowe przygody i nowych przyjaciół. Jeśli ruch jest na studia, to znaczy, że lepsza przyszłość i więcej wiedzy są w drodze. Z innego powodu to może jeszcze być coś dobrego. To wszystko jest w jak osoba postrzega go. Jeśli wychodzenia z domu jest myśl o czymś negatywnym, to doświadczenie po prostu może być zły.

2 Zapisz się na portalach społecznościowych. Miejsca te są doskonałym sposobem na pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną nie można zobaczyć osobiście codziennie. Z tych stronach można zobaczyć zdjęcia, czat i po co na ścianach nawzajem.

3 Poznaj nową lokalizację. Ważne jest, aby się wydostać, by poznać okolicę. Pobyt zajęty pomoże utrzymać swój umysł, czego brakuje w domu. Wysiadając przyniesie również większą szansę poznania nowych ludzi i poznać nowych przyjaciół.

4 domu Call często. Jeśli to wszystko zaczyna czuć się przytłaczające, tylko w domu telefonu dla niektórych słów komfortu, pochwały lub motywacji. Jeśli jest to pierwszy raz, żyjesz sam, nie wahaj się zadzwonić do przyjaciół i rodziny, gdy potrzebujesz pomocy.

5 zasad bezpieczeństwa podczas Take przeprowadzce do nowego miejsca. Jeśli jest się w wielkim mieście, przeprowadzić gaz pieprzowy. Kiedy przeprowadzka do nowego mieszkania należy sprawdzić alarmy pożarowe, aby upewnić się, że pracują. Mieć gaśnicę pod ręką. Podejmując takie środki ostrożności zapewnią komfort i pewność siebie. Będziesz czuć się bezpieczniej, a może mniej niespokojni.

Wskazówki:

  • Jeśli po tych sugestii, wciąż czuje się ciężko zmiany i prowadzi do uczucia przygnębienia, szukając porady od profesjonalnych może pomóc.