adcov.com

Jak pokonać depresję po przerwie Up

Jak pokonać depresję po przerwie Up


Depresja po rozstaniu jest powszechne w świecie randek. Depresja może mieć niekorzystny wpływ na wiele zdrowia, jak obniżona zdolność do przetwarzania informacji, niezdolność do skupienia się i nieprawidłowe wzorce spania. Istnieje kilka sposobów na pokonanie depresji po rozstaniu.

Instrukcje

1 Szukajcie zamknięcia z poprzedniego związku. Zamknięcie mogą przyjść o dyskusji ze swoim ex, lub po prostu identyfikacji, dlaczego związek nie działa. Staraj się nie skupiać się na często bolesne "dlaczego" od rozpadu.

2 Zajmij się, wykonując czynności, które lubisz. Exploring hobby daje poczucie spełnienia i odwracają się od swoich smutków.

3 zaczerpnąć świeżego powietrza i dużo odpoczynku. Idź na spacer i ćwiczenia, aby wyczyścić głowę. Działania, które wymagają, aby unieść ciężar może pomóc wywołania snu. Dobry odpoczynek pomoże Ci czuć się i wyglądać lepiej.

4 opieraj się z dobrymi przyjaciółmi. O zdrowy system wsparcia jest ważna, gdy się nad depresją o rozstaniu.

5 Wizyta doradcy. Znajdź dobrego terapeuty, psychologa lub doradcy religijnego, z którym można wyładować swój emocjonalny ciężar. Rozmowa z profesjonalisty może również przynieść przydatne porady dla przyszłych relacji.

Wskazówki:

  • Jeśli czujesz, że jesteś gotowy, aby przejść i znaleźć kogoś nowego, może to być pomocne, aby rozpocząć w Internecie. Jeśli nie jesteś w nastroju, aby natychmiast wyjść z domu, przechodząc przez kilka możliwych profili meczu daje wgląd w to, czego szukasz w osobę.
  • Jeśli depresja nie ustępuje po obejrzeniu profesjonalny, leki w leczeniu depresji może być konieczne.