adcov.com

Jak podmienić Stereo w 1999 r. Volkswagen Beetle

Jak podmienić Stereo w 1999 r. Volkswagen Beetle

1999 r. Volkswagen (VW) chrząszcz jest wersja new Beetle wprowadzony w 1998. To jest w podstawowy kształt starego garbusa, ale różni się znacznie, że ma silnik z przodu, z Magazyn na bagaże w tył. Volkswagen wydane standardowe radio z samochodu, który posiada Autoalarmy urządzeń i wymaga specjalnych narzędzi do usuwania. Konsumenci chcą zastąpić stereo z rynku wtórnego trzeba dokonać pewnych dostosowań by pasował w oprawie stereo VW Beetle.

Instrukcje

• Włożyć klucz hak uchwyt oznaczone "L" do gniazda po lewej stronie radia. Czy wstawić klucz hak uchwyt oznaczoną literką "R" na prawej stronie radia. Pełnego zaangażowania się, że zarówno uchwyt haki w szczelinach.

• Używać twój Naciągnij je wyciągnąć uchwyt haki do ciała, aby usunąć stereo z Beetle konsoli. Odłączyć przewody od jednostki do samochodu.

• Zainstaluj tarczę. Wsuñ pokrywa przednia na miejsce opuszczone przez stereo. Kliknij haki na uchwyt hak blokad. To będzie zrekompensować różnicę w kształtu VW Beetle stereo i stereo standardowych rozmiarów rynku wtórnym. Zapewnienia, że połączenie, które przewody idą przez szczelinę w płycie czołowej przed klekocząc ono w.

• Dołączyć wiązce do portu równoważne kolorowe wiązce, który był podłączony do stary stereo. Dołącz drugi koniec drutu uprząż na rynku wtórnym stereo.

• Przymocować adapter anteny do kabla anteny VW Beetle. Podłącz kabel dostosowane do portu anteny na rynku wtórnym stereo. Wszystkie połączenia są gotowe.

• Starannie slajdów stereo podłączonego do luki w płycie czołowej aż zasiądzie wygodnie w płycie czołowej obudowy, uważając, aby slajdów podłączone przewody wystające z tyłu jednostki w pierwszej.