adcov.com

Jak podgrzać wędzonego łososia

Zapisane po lewej stronie nad drogie, wędzony łosoś z kolacji i teraz chcesz podgrzać ją na obiad. Prawie wszystkie ryby jest bezpieczne, aby podgrzać tak długo, jak to został obsłużony poprawnie przed dogrzewania. To najlepiej podgrzać łososia w piecu. Kuchence mikrofalowej nie jest najlepszym wyborem podczas dogrzewania ryb. Kuchence mikrofalowej wędzonego łososia można zdążyć rozmoczony i opuścić zimne miejsca, które mogą być siedliskiem niebezpieczne bakterie, które mogą doprowadzić do złego.

Instrukcje

• Rozgrzej piekarnik do 163 stopni Celsjusza (325 stopni Celsjusza).

• Miejsce łososia w płytkim naczyniu do pieczenia.

• Dodaj małych pat masła do góry łososia. Ryba może wyschnięcia, gdy jest podgrzewana, więc najlepiej jest go podgrzać sos lub masło.

• Miejsce łososia w piecu przez cztery do pięciu minut lub aż masło się roztopi. Sprawdź temperatury wewnętrznej z wędzonym łososiem. Wstaw gotowanie termometr wewnątrz łososia. To powinno dotrzeć do temperatury co najmniej 62.8 stopni Celsjusza (145 stopni Celsjusza). Trzymać łososia z powrotem do pieca przez dwie do trzech minut, jeśli nie osiągnął wymaganą temperaturę.

• Jeść podgrzać łososia tak szybko, jak to możliwe. Nie pozwolić ryb, aby posiedzieć na więcej niż dwie godziny przed dogrzewania lub po to zagotować. Może to umożliwić wzrost szkodliwych bakterii.