adcov.com

Jak podgrzać kamienie do masażu gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest jednym z najbardziej relaksujących i kojących usług można korzystać z licencjonowanego masażysty. Ciepła i gładkie tekstury z kamieni łączą się złagodzić bóle i uspokoić się stres. Możesz kupić i podgrzać własne kamienie w domu z kilku prostych elementów i łatwe do naśladowania kroki. Koszt jest minimalny, a wynik jest poczucie ciepła i relaksu, które odpędzić dreszcze zimowych i bóle, które im odpowiadają.

Instrukcje

1 Umieść kamienie bazaltowe w dnie patelni elektrycznej w jednej warstwie. Dodano wystarczającą ilość wody, aby pokryć kamienie przez około pół cala.

2 Włącz patelni na średnio dużym ogniu. Ponieważ wszystkie Skillets elektryczne są różne i może się rozgrzać w szybszym lub wolniejszym tempie, trzeba będzie grać z temperatury i ustawić go odpowiednio. Chodzi o to, aby podgrzać kamienie do głębokiego ciepła bez nich tak gorąco, że spalają one skórę i sprawiają, że osoby z dostaniem się na ich przestraszyć masażu nadmiaru ciepła.

3 test ciepło kamieni usuwając je jeden na raz z patelni elektrycznej z parą drewnianych kleszczy. (Drewniane szczypce nie zniszczy wykończenie nieprzywierającej patelni elektrycznej.)

4 Określ, że kamienie nie osiągnął właściwej temperatury, kiedy można usunąć jeden z patelni i trzymać go w obu rękach, nie to uczucie jak to jest zbyt ciepłe w dotyku.

5 Włącz patelni aż do ustawienia, które jest powyżej "ciepłe", ale znacznie chłodniejsze niż średnim dużym ogniu użytego podczas pierwszego początek podgrzać kamienie, aby zachować je w odpowiedniej temperaturze.