adcov.com

Jak podawać pieczona szynka?

Jak podawać pieczona szynka?

Classic niedzielny obiad, pieczona szynka przynosi trochę formalności do tabeli wraz z jej słodko, słono aromat i smak. Tradycyjnie przygotowane---zwieńczona słodki glazury i wysadzane ząbki---mięsa przynosi wiele smaków do podniebienia. Wybierz strony potrawy z opieki, więc nie komplikować posiłek zbyt wiele smaków. I pamiętaj, że gdy jesteś obsługujących dużych pieczeni dla firmy, prezentacja dodaje tak samo do posiłku jako żywność.

Instrukcje

• Usuń szynka z pieca, umieścić go w zarządzie rzeźba i pozostawić resztę na 10 minut przed rzeźba. Mięso, soki wycofać do centrum pieczeń podczas gotowania. Okres spoczynku pozwala te soki do rozprzestrzeniania się do mięsa, co ułatwia wyrzeźbić i zapewnia więcej ofert porcji.

• Układ strony potrawy. Dobre strony dla pieczona szynka zawierać makaronu i ser, puree lub zapiekanka z ziemniaków, na parze zielonej fasoli z pokrojoną i prażonymi migdałami i zarezerwowane kukurydzy. Nie zapomnij jabłkowym, jak to sprawia, że dobry przyprawa do szynki. Starają się bardzo słodki jabłkowym, jako pary kwaśny sos lepiej z mięsem.

• Część kilka plasterków szynki przed podaniem. Gdy mięso ma wypoczęty, użyj nóż do porcjowania i kawałek tyle mięsa dla początkowej usługi. Już po kilku plasterków mięsa na obsługujących taca sprawia, że dla dobra Prezentacja i pozwala Gościom serwowane bezpośrednio bez konieczności oczekiwania na produkcji rzeźba.

• Zestaw pozostałą część szynki na talerz porcję. Warstwa plasterki się przed nim. Jeśli masz pieczone warzywa wraz z szynki, zorganizować te wokół półmisek dla celów dekoracyjnych. Jeśli chcieliby Państwo inne ozdoba, spróbuj kilka kawałków z kapusta lub gałązek natki pietruszki i mięty. Na innym kierunku koło szynka z kawałkami ananasa pieczone, jabłko lub gruszka.

• Zapytaj swoich Gości, aby przekazać ci ich płyty i służyć jeden lub dwa plastry dla nich. To jest łatwiejsze niż prosząc, aby przejść wokół dużego talerza lub o ludzi dotrzeć ku centralnej części stołu. Korzystać z podaniem widelcem i nożem, pozostawiając swój osobisty widelec w miejscu ustawienia.