adcov.com

Jak Pływać dla Weight Loss

Jak Pływać dla Weight Loss


Basen jest popularny sport rekreacyjny, który może być używany do utraty wagi i poprawić ogólną kondycję. Basen wykorzystuje głównie górnej części ciała, ale również świetny trening niskiego wpływu na serce, nogi i płuca. Czy jesteś nowy do pływania lub zrobić to codziennie, możesz część basen z programu odchudzania. Najważniejsze jest, aby pływać na tyle energicznie i na tyle długo, aby spalić kalorie niezbędne do spadku funtów.

Instrukcje

1 Zacznij powoli. Jeśli jesteś nowy basen dla utraty wagi, start z sesji od 10 do 20 minut przez trzy dni w tygodniu. Stopniowo budować na 30 do sesji 45-minutowych przez pięć do siedmiu dni w tygodniu. Stopniowo zwiększając czas, możesz zapobiec obrażeniom i nadmiernego wysiłku. Ustawić realistyczne cele. Rozważmy ilość masy chcesz stracić i ramy czasowe, które chcesz stracić na wadze w.

2 Upewnij się, że pływanie i nie gra w wodzie. Jeśli się w basenie, unoszą się, zrobić kilka na rękach i pieska-wiosło na kilka minut, nie jest prawdopodobne, aby stracić na wadze. Wykonaj stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym i innych korzystnych pociągnięcia do spójnego czasie.

3 Użyj różnorodność podczas pływania stracić na wadze więcej. Według shapefit.com, wolniejsze pływanie można zrobić na sesji 45-minutowych i spalić tkankę tłuszczową, a wysokiej intensywności, szybkie pływanie na 20 do 30 minut spalić mnóstwo kalorii i zwiększenie metabolizmu.

Wskazówki

  • Użyj nos-klip, jeśli nie są wygodne z wstrzymując oddech. Unikać przejadania się po kąpieli. Według epigee.org, będąc w zimnej wodzie może zwiększyć apetyt. Przechowywać w pobliżu owoców na przekąskę po pływackiej. Jedz do wspierania nowych wysiłków pływanie odchudzania. Aby schudnąć, trzeba spalić więcej kalorii poprzez pływanie niż spożywać w diecie. Użyj trening siłowy w parze z sesji pływania dla utraty wagi. Trening siłowy zwiększa swój metabolizm, aby pomóc spalić więcej kalorii, wzmacnia mięśnie i poprawi pływanie. Kompletne szkolenie na swoich głównych grup mięśni (ramiona, klatka piersiowa, ramiona, plecy, nogi), dwa razy w tygodniu.
  • Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem nowego programu odchudzania lub fitness.