adcov.com

Jak płacić za in vitro

Jak płacić za in vitro


IVF oznacza dla celów zapłodnienia in vitro, procedurę zapłodnienia, które odbywa się poza ciałem człowieka. Lekarz zapładnia jajo z plemnikiem i implanty powstałej zygoty do macicy kobiety. Jeden cykl zapłodnienia in vitro może kosztować od 10.000 dolarów i 20,000 w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z 2010 Artykuł w Newsweek. Istnieje wiele metod, których można użyć, aby pomóc zapłacić za leczenie.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy masz ubezpieczenie. Twoja polityka może mieć jeźdźca niepłodności, które pokryje część lub całość kosztów IVF. Sprawdź dokładnie, z firmy ubezpieczeniowej. Pobierz wszystkie cytaty w formie pisemnej. W niektórych państwach może być zasięg, który obejmuje co najmniej jeden pełny cykl, jeśli spełniają określone kryteria, takie jak pracujący dla firmy, która zatrudnia pewną liczbę ludzi.

2 Zarejestruj się na płatne badania. Niektóre ośrodki medyczne oferują ludziom, którzy spełniają niektórych schorzeń okazję do przynajmniej niektóre z ich kosztów poniesionych w trakcie cyklu. Kontakt centra, aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz. Możesz również szukać studia w Internecie, które mogą kwalifikować się do. Nie możesz uzyskać wszystkie koszty pokrywane ale można dostać co najmniej niektóre z nich pokryte.

3 Wyjmij drugi kredyt hipoteczny na twoim domu. Możesz skorzystać z funduszy hipotecznych zapłacić za rundzie IVF. Zajrzeć do miejsc, które pozwalają dopasować się do kapitału własnego w domu i korzystają z dodatkowych środków na finansowanie IVF. Dodatkowe środki można podjąć, z domu może być nawet odliczyć od podatku, jeśli przekraczają pewne wytyczne dochodach.

4 Skonfiguruj Zdrowie Konto Oszczędnościowe lub HSA. Możesz skonfigurować HSA płacić za uzasadnione koszty leczenia, w tym in vitro, według Sandra Block, osobistego finansów felietonista pisze w USA Today. Wykorzystać fundusze uchylić na opłacenie kosztów. Fundusze można odpisać od podatku. Skontaktować się z pracodawcą, aby dowiedzieć się, jak uchylenie automatyczne kwotę.

Wskazówki

  • Pobierz wszystkie koszty w piśmie z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem cyklu.
  • Nie zapomnij, aby uwzględnić koszty leków, jak również.