adcov.com

Jak ozdobić w angielskim stylu rustykalnym

Jak ozdobić w angielskim stylu rustykalnym

Tam jest coś romantycznego o angielskim stylu rustykalnym. Wiele osób pragnie strzecha, ogród warzywny, porozrzucane Koronka Tapicerka, żwirowe ścieżki prowadzące do drzwi i starannie przycięte krzewy róż. Nawet jeśli mieszkasz w mieszkaniu, nadal można pobłażać w luksusy prawdziwy angielski domek. Z kilku innowacyjnych porady można wyrównać swój dom w stylu angielskim domek.

Instrukcje

• Charakter inspiruje urządzone domki angielskie, ściany pomalowane w barwy stonowane na zewnątrz. Wybrać kolory, które są nie tylko kojące dla oka, ale również stwarza reszty wystroju. Się swoją sypialnię w pastelowych odcieniach różu i lawendy. Malowanie pokoju gościnnego w jasnych odcieniach, żółty, zielony i złoty. Użyj mnóstwo białego wszystko wokół Ciebie, zwłaszcza jeśli chodzi o malowanie ogrodzenia lub grilla.

• Oświetlenie odgrywa ważną rolę w domku angielskim stylu. Zdecydować się na miękkie oświetlenie. Zamiast zwykłej odmiany napowietrznych, wybierz mnóstwo lampy stołowe, lampy podłogowe i świece. Domek angielski windows są proste i pozwolić mnóstwo światła.

• Prawidłowe kominek jest jedną z najważniejszych części Polski Domek. Odtworzyć magię zdobienia kominkiem. Umieść faux okładzin kamiennych wokół kominka stworzyć naturalny wygląd. Wystawa fotografie rodzinne i inne ważne artefakty w okolicach gzyms.

• Angielskie domki są synonimem antyczne meble, które sprawi, że poczujesz ciepłe i przytulne. Uderz w pokoju z lustra antykwaryczne, kolekcjonerskie, ramki do zdjęć, starych książek i figurki ceramiczne. Upewnij się, że wszystkie meble jest wyświetlany poprawnie, ponieważ każdy z nich jest dzieło sztuki. Jednak zbyt dużo antyki w jednym pokoju sprawia, że klaustrofobicznie, więc upewnić się, że każdy kawałek ma miejsca do oddychania. Język angielski ustawienie pozostanie niekompletna bez dobrze angielski Bianco. W ten sposób wypełnić kuchni autentyczne angielski naczynia i przedmioty.

• Drewniane podłogi oraz pasujące dywany dodają ciepła i kolor do pokoju. Zdecydować się na klasyczne wzory i kolory przy wyborze dywany, dywany i tapicerkę. Pastelowych odcieniach koralowych, brązowy, żółty, biały i różowy będzie ustawić dźwięk. Należy wziąć pod uwagę koronkowe firanki z miękkich kwiatowe do poprawy nastroju sali. To, w przeciwieństwie do ciężkich draperii, daje angielski czuć.

• Mile widziane natury do swojego domu. Bukiety kwiatów dodać świeżości do pokoju. Jeśli masz portyk lub balkon, a następnie wypełnić go z różnych roślin; zrobić ten obszar zielony łata. Zachować kilka niski utrzymanie kwitnienia roślin, takich jak róże i stokrotki, aby dodać kolor.