adcov.com

Jak ozdobić swój własny ceramiczny kubek kawy

Jak ozdobić swój własny ceramiczny kubek kawy

Dekorowanie swój własny kubek ceramiczny kawy można dodać odrobinę indywidualne do elementu gospodarstwa domowego tradycyjnie proste i gładkie. Tworzenie własnych spersonalizowanych kubek może być niezwykle łatwy i tani. Projekt może być proste lub skomplikowane, i można użyć szablonów znaleźć w sklepach za profesjonalny wygląd.

Instrukcje

• Użyj zwykłego kolorowych ceramicznych kawy kubek, który ma gładką powierzchnię. Można użyć kubki z minimalnym ozdoba lub falistego powierzchnie, ale będzie musiał obejść ozdoby. Rppled powierzchnie mogą utrudniać Dodawanie projektów i może ostatecznie wpłynąć na ostateczny projekt.

• Umyć Kubek ceramiczny z ciepłej, mydlanej wodzie i sucho ręcznikiem. Miejsce na licznik lub tabela i pozwolić, aby wyschły na przynajmniej jedną godzinę upewnić się, że wszystkie pozostałe wilgoci został usunięty.

• Tworzenie projektu dla gęba i rysowania wzoru na kartce papieru lub stworzenia szablonu, w razie potrzeby. Lub kupić szablony ze sklepu lokalnych jednostek do korzystania (które mogą być pomocne przy tworzeniu listów). Jeśli używasz szablonu upewnij się, że to jest mocno na miejscu przed malowaniem.

• Farba projektu na powierzchnię kubek za pomocą farby akrylowe. Przeczytaj instrukcje aby upewnić się, że farba nadaje się do powierzchni ceramicznych. Nałożenie jednej warstwy na raz, jeśli stosowanie wielu kolorów, chyba, że chcesz je do mieszanki. Pozostawić co najmniej jedną godzinę dla koloru farby do sucha aby zapobiec mieszania kolorów. Z skomplikowanych wzorów działa na jednym obszarze w czasie, który zapobiega przypadkowo kładzenie dłoni lub palców w mokrej farby.

• Zezwalaj farby do wyleczenia (suche powietrze) całkowicie przez umieszczenie go na stole lub półce w miejscu, gdzie go nie będzie zakłócony. Proces ten może trwać do 48 godzin. Przeczytaj instrukcje na farby, aby uzyskać szczegółowe informacje.

• Stosować jasne wykończenie płaszcz lub połysk, który jest użyteczny dla kubki i inne powierzchnie żywności. Umożliwiają wykończenie powietrze suche i leczyć. Delikatnie umyć w ciepłej, mydlanej wodzie przed użyciem.