adcov.com

Jak owoce Diety pracy?

Co to jest dieta owocowa?

Diety owocowe są typu program detoksykacji, która polega zużywa duże ilości owoców. Niektóre diet owocowych pozwalają także na zużycie ograniczonych ilościach napojów białkowych, warzywa, chude mięso, jajka i soku. Diety owocowe na ogół nie obejmują zboża, alkoholu, kofeiny, przetworzonej żywności i produktów mlecznych. Zazwyczaj są one następnie przez okres kilku dni.

Jak Diety owocowe Pracuj

Ponieważ spożywanie diety owocowe polegają prawie wyłącznie owoce, to wypłukać układ. Owoce zawierają wysokie stężenie wody, a dodatkowo woda w połączeniu z dietą, która jest uboga w sodowego przyczynia się do uwalniania masy wody z ciała. Pozwala to na zmniejszenie opuchnięcia i obrzęk w całym ciele. Diety owocowe również są na ogół bardzo niskokaloryczna, przy średniej dziennej dawki, od około 900 kalorii do 1500 kalorii. To jest, w niektórych przypadkach znacznie poniżej normalnego spożycia kalorii dla przeciętnego dorosłego. Zwolennicy diety wszystkich-owocowych powszechnie twierdzą, że pomimo niskich wymagań kalorycznych takich programów, tempo metabolizmu organizmu nie spadnie, ponieważ musi przetrawić owoce, które są bardziej złożone niż w cieczach, że wiele programów detoksykacji są oparte wokół.

Niebezpieczeństwa Diety owocowe

Ze względu na niskie spożycie kalorii, że większość diet dla wywołania owocowe, nie są one idealne do stosowania w długim okresie czasu. Z tego powodu większość diet owocowe nie dłużej niż trzy dni trwała. Diety owocowe nie powinny być wykonywane przez osoby z wyspecjalizowanych potrzeb żywieniowych, takich jak cukrzyków i kobiet w ciąży. Przed rozpoczęciem nowej diety należy zawsze skonsultować się z lekarzem, a dieta owocowa nie jest wyjątkiem od tej reguły. Lekarz będzie w stanie powiedzieć, czy dieta owocowa jest bezpiecznym rozwiązaniem dla Ciebie.