adcov.com

Jak otyłość dotyka dzieci w szkole

Jak otyłość dotyka dzieci w szkole

Wpływ na akademickich

Niektóre badania sugerują, że otyłe dzieci są 4 razy bardziej narażone na zaburzenia funkcjonalne w akademickich i często mają problemy behawioralne. Efekty te mogą być łatwo przeniesione do dorosłości, jeśli nie jest zaznaczone i prawidłowo obsługiwane.

Psychologoical dobre samopoczucie

Otyłości mówi się najmniej dopuszczalne atrybutów w kręgach społecznych. Dzieci z nadwagą są zazwyczaj odizolowane od rówieśników i stają się napiętnowane. Jedną główną cechą odsłonięta w tych przypadkach jest zdewaluowana tożsamości. Kowalski trudności w odkrywaniu własnej indywidualności, gdy są one nie tylko negatywny stereotypowy przez rówieśników, ale przez media, jak również.

Niezdrowe reakcje

Otyłość u dzieci wywołuje większą presję niż dorosłego otyłości. Dziecko jest bardziej prawdopodobne, aby chcą być akceptowane społecznie, a więc przejść do bardziej ekstremalnych środków, aby zmienić swój wizerunek. Nadmierne odchudzanie lub po prostu pomijanie posiłków jest bardzo powszechne.

Otyłość u dzieci jest znany także przynieść na letarg jak dłuższy oglądanie telewizji stanowi ucieczkę od swoich negatywnych doświadczeniach w szkole.