adcov.com

Jak otworzyć HOMECARE Biznes w Gruzji

Ponieważ coraz więcej seniorów wybrać pobyt w ich domach, a nie będzie do wspomaganego centrum życia lub w domu opieki, popyt na usługi w domu opieki zdrowotnej w Gruzji nadal rośnie. Teraz jest idealny czas, aby otworzyć tego typu działalność od wyżu demograficznego wchodzimy emeryturę i wkrótce trzeba te usługi. Od domu opieki zdrowotnej firmy są regulowane przez rząd państwa, ważne jest, aby zrozumieć wszystkie przepisy i polityki otworzyć firmę opieki domowej w Gruzji.

Instrukcje

1 Stworzenie biznes planu, tak jak w przypadku każdego rodzaju działalności. Powinna ona obejmować cele i plany firmy oraz koszty i budżety, aby przestrzegać.

2 Znajdź administratora dla swojej firmy opieki domowej. Administratorem jest osoba odpowiedzialna za nadzór działalności na zasadzie z dnia na dzień. Prawo Gruzja wymaga Administrator być lekarz, pielęgniarka lub kogoś, kto ma co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako administrator w biznesie domu opieki zdrowotnej.

3 Rejestracja z IRS na numer identyfikacyjny (EIN) zatrudnienia lub numer identyfikacji podatkowej (NIP), aby otworzyć swoją działalność opieki domowej w Gruzji. Będziesz korzystać z tego numeru na aplikacje wypełnić do licencji, jak również inne dokumenty dla Twojej firmy. Można ją uzyskać, odwiedzając stronę internetową z Internal Revenue Service (IRS).

4 Znajdź miejsce do umieszczenia w domu opieki firmy. Zaletą działalności domu opieki zdrowotnej, jest fakt, że duży obiekt nie jest potrzebne, ponieważ większość prac dla firmy prowadzona jest w domu klienta. Jednak trzeba biur oraz magazynów, aby utrzymać zaopatrzenie w. Jest to także korzystne mieć jakiś rodzaj publicznego recepcji więc potencjalni klienci mogą przyjść do lokalizacji w celu ustalenia usługi.

5 Uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności przez Państwa mieście lub samorząd powiatowy. W większości przypadków przyznano pozwolenie od miasta dla każdej firmy w granicach miasta, a poza granicami miasta jest zadaniem powiatu do wydawania licencji. Jednakże, jeśli nie jesteś pewien, możesz skontaktować się z lokalnej Izby Handlowej, aby pomóc w podejmowaniu prawidłowości ustalenia.

6 Zastosuj się o licencję z Gruzji Biuro Usług Regulacyjnych. Urząd ten stan nadzoruje wszystkie firmy w domu opieki zdrowotnej w Gruzji i ma uprawnienia do zatwierdzania, odmowy lub cofnięcia licencji. Oprócz wypełniania wniosku, trzeba zapłacić 200 dolarów opłaty licencyjnej i przejść fizycznej kontroli Państwa zakładu biznesowej.

7 Rejestracja w Departamencie Georgia Przychodów (DOR) dla podatku od sprzedaży, ponieważ jesteś świadczenia usług w stanie Georgia. Należy także sprawdzić, który udzielił rząd lokalny ci zezwolenia na prowadzenie działalności w celu zapewnienia, nie ma podatków, które trzeba ładować i zebrać dla nich.

8 Ustaw swoje systemy finansowe i księgowe. Dużo pieniędzy będzie przychodzić i wychodzić z firmy, więc ważne jest, aby śledzić i uwzględniać każdego grosza. Może okazać się korzystne, aby spotkać się z biznesu planner finansowego lub księgowego w celu zapewnienia, finanse dla firmy opieki domowej są ustawione zanim otworzysz drzwi.

9 pracowników Wypożyczalnia zapewnienie opieki i usług dla klientów. Istnieje wiele różnych usług można zapewnić za pośrednictwem swojej agencji domu opieki zdrowotnej. Ogólne opieka pielęgniarska, pomoc w codziennych zadań i usług rehabilitacyjnych, to tylko niektóre z opcji, które masz. Zatrudnić odpowiednich pracowników, którzy są na licencji do wykonywania pracy w stanie Georgia.

10 Rynek firmy i je rozwijać. Pierwsze słowo na temat swojej działalności domu opieki jest krytyczna, zwłaszcza na początku, gdy próbuje ustalić nazwę dla siebie. Istnieje wiele opcji marketingowych i reklamowych, takich jak prasowych i telewizyjnych reklam, ulotek, billboardów i marketingu bezpośredniego do osób starszych w społeczeństwie.

Wskazówki:

  • Musisz zarejestrować się i otrzymać numer u źródła do przesyłania Gruzja podatki od wynagrodzeń, jeśli jesteś jak większość firm i mają pracowników, których paychecks podlegają podatków pobieranych u źródła.
  • Licencja dla firmy opieki domowej w Gruzji musi być umieszczone w widocznym miejscu wewnątrz firmy.
  • Licencje dla przedsiębiorstw opieki domowej zdrowia są odnawiane co roku.
  • Pobierz ubezpieczenia gospodarcze cię chronić w razie problemów wynika z traktowania lub usług do klienta w domu klienta.
  • Wniosek o licencji należy złożyć co najmniej 30 dni przed otworzyć drzwi dla biznesu.
  • Jest to naruszenie prawa do otwarcia działalności gospodarczej w domu opieki zdrowotnej w Gruzji bez licencji.