adcov.com

Jak określić przyczyny krzywicy

Jak określić przyczyny krzywicy


Krzywica jest warunek, który najczęściej wynika ze złego odżywiania. Identyfikacji przyczyny krzywicy jest pierwszym krokiem w leczeniu. Podczas krzywicy kiedyś przypisywane przede wszystkim złe odżywianie lub brak ekspozycji na światło słoneczne, dziś są również inne warunki mogą powodować krzywicę.

Instrukcje

1 Oceniaj wzorce żywieniowe i dietę. Osoby bez dostępu do odpowiedniej diety mogą wystąpić objawy świadczące o krzywicy. Także ludzie, którzy są wegetarianami mogą cierpieć z powodu krzywicy, jeśli nie znaleźć sposoby, aby spożywać odpowiednią podaż wapnia ze źródeł bez udziału zwierząt.

2 Tor ekspozycji na słońce. Słońce jest głównym źródłem witaminy D. Bez witaminy D, niezbędne składniki odżywcze nie mogą być wchłaniane do układu pokarmowego.

3 Krytyka diety matka karmiąca piersią dziecko z podejrzeniem krzywicy. Karmiących piersią, które otrzymały złe odżywianie są bardziej prawdopodobne, że dzieci z krzywicy.

4 Uznają, że dziedziczne krzywica często wynika z niezdolności organizmu do utrzymywania odpowiedniej podaży fosforu. Może on być również wynikiem niezdolności nerki do uwolnienia kwasu z moczem.

5 wiem, że gastrektomii, która odnosi się do chirurgicznego usunięcia części żołądka, może prowadzić do krzywicy. Lekarze uzupełnienie diety pacjentów, którzy przeszli gastrektomii w celu ochrony przed krzywicy.

6 Obserwować oznaki choroby trzewnej, co zmniejsza wchłanianie składników odżywczych do układu pokarmowego i może prowadzić do krzywicy.

7 Rozumiem, że niemowlęta urodzone przedwcześnie mają zwiększone ryzyko wystąpienia krzywicy. Suplementy witaminy są niezbędne do wyrównania tego ryzyka.