adcov.com

Jak ograniczyć ilość odpadów i recykling

Jak ograniczyć ilość odpadów i recykling


Wiele osób recyklingu, aby pomóc środowisku i zmniejszenie ilości odpadów. Proces recyklingu, jednak wykorzystuje się energię i jest przyjazne dla środowiska, ponieważ nie trzeba recyklingu elementu w pierwszym miejscu. Poszukaj kreatywnych sposobów na zmniejszenie zużycia produktów, które mogą trafić na składowisko. Osoby często, że im mniej dobra materialne są właścicielami, szczęśliwsi i bardziej w pokoju są. Oni również mają tendencję, aby zaoszczędzić pieniądze na niepotrzebne zakupy i zmniejszenie ilości produktów i opakowań ich wyrzucić lub recyklingu.

Instrukcje

1 Kup w kilka produktów w opakowaniach, jak to możliwe. Kupić świeże owoce i warzywa, a nie mrożone lub w puszkach, na przykład. Przynieś własne słoików lub pojemników plastikowych przy zakupie masowych produktów spożywczych, takich jak ryż, płatki owsiane, makaron i orzechów.

2 Skup co trzeba i wykorzystać to, co kupujesz; tylko dlatego, że element jest na sprzedaż lub jest ostatni gadżet nie znaczy, trzeba go mieć. Unikaj zakupów impulsowych czekając tydzień lub dwa, a następnie zdecyduje, czy naprawdę potrzebujesz pozycję.

3 Plan posiłków z wyprzedzeniem i zakup żywności, która będzie używana do przygotowania posiłków. Dodać tygodniowy planner posiłek, jak również listę kontrolną zakupy. Jedz resztki następnego dnia lub zamrozić do późniejszego użycia. Przechowywać skrawki z wysypiska i uniknąć marnowania zasobów niezbędnych do wzrostu żywności w pierwszej kolejności, kupując tylko to, co macie jeść.

4 Wymień jednorazowych przedmiotów z wielorazowych przedmiotów; na przykład użyć tkaniny pieluch jednorazowych pieluch, a nie, ceramiczne lub szklane naczynia jednorazowe lodówki zamiast plastikowe pojemniki i akumulatorów zamiast standardowych baterii.

5 Instalacja oczyszczania wody na kran lub zakupić dzban wody z filtrem. Kupić butelkę wody aluminium i uzupełnić w razie potrzeby:

Ubrania 6 Remont z RIP, rozdarcia i łez, a nie rzucanie go. Reupholster miłość sofy, fotele i krzesła zamiast ciągnięcia ich do krawężnika.

7 Weź torby tkaniny wielokrotnego użytku z tobą, gdy zakupy. Ponowne wykorzystanie plastikowych toreb, jak śmieci-Can wkładki i "piesek-do" torby lub używać ich na następny wyjazd na zakupy.

8 Wpłać użytkowe przedmioty --- w tym mebli, odzieży, zabawek i książek --- organizacjom charytatywnym lub sklepach oszczędności, zamiast wrzucić je do śmieci.

9 podczas drukowania i kopiowania Skorzystaj z obu stron papieru. Notatniki z kawałków złomu papieru lub papeterii. Zakup wyrobów z papieru z recyklingu w miarę możliwości.

10 Wrap prezenty w materiałach, które masz w domu, takich jak dzieła sztuki --- handmade, okładki czasopism i stron, komiksów, jaskrawo kolorowe torby, chusty, mapy lub tkaniny --- lub ponownego użycia papieru do pakowania prezentów już od otrzymanych.

Wskazówki:

  • Porozmawiaj z kimś, kto przeżył Wielkiego Kryzysu i dorastał na bardzo niewiele. To może inspirować do ponownego przemyślenia tego, co robisz i jak niewiele trzeba, aby się dogadać w życiu.
  • Każdego roku, Amerykanie zużywają średnio 22 litrów wody butelkowanej, donosi strona środowiska Tree Hugger. Konsumenci recyklingu tylko 10 procent butelek wody; 90 procent kończy się na wysypiskach, gdzie mają tysiące lat, aby rozłożyć. Tylko 12 procent z 89 milionów plastikowe worki i okładów używanych przez konsumentów każdego roku jest recyklingowi, zgodnie z Ziemi 911.