adcov.com

Jak odzyskać po jawie całą noc

Jak odzyskać po jawie całą noc

Całą noc jest coś, że wielu ludzi doświadczyło co najmniej raz. Nie powinno być zjawiskiem regularnym. Ciągnąc wszystko nighters jest szkodliwe dla zdrowia i utrudnia funkcjonowanie w codziennym życiu. Jeśli będziesz musiał zatrzymać się całą noc, ze względu na studia lub prace, to kluczowe odzyskać. Nie wolno pozwolić snu harmonogramu wysiąść utwór. Jeśli tak się stanie, będzie to powodować problemy dla dni lub nawet tygodni przyjść.

Instrukcje

• Trzymać się harmonogramu regularnych dzień po się całą noc. Nie opuszczaj działalności lub pracy, jeśli w ogóle możliwe. Pić zwykle ilość kawy lub herbaty następnego dnia, jeśli pić go w ogóle. Przestać pić żadnych napojów zawierających kofeinę po 12 w południe, jak to może Cię do następnej nocy.

• Zaangażowania w skrócie wybuchy umiarkowana aktywność w ciągu dnia. Jeśli znajdziesz się kiwając się lub niekontrolowane ziewanie, wstać i podjąć się 10 minut spacerem. Jeżeli jesteś w pracy, nawet na krótki spacer po budynku będzie działać. Najlepiej jest wyjść na zewnątrz i trochę powietrza i światła słonecznego, które pomogą Ci zachować czujność.

• Przejdź do snu nie wcześniej niż trzy godziny przed swoim zwykłym snem. Jest to istotne dla utrzymania harmonogramu snu na torze. Nie iść do łóżka później niż zwykle czas, jak również będzie zrzucić harmonogramu snu. Jest to istotne, nawet jeśli nie są zmęczeni.

• Budzenie o zwykłej porze następnego dnia rano. Mimo, że to jest kuszące, nie obudzić się żadnych później niż normalnie. Jest to jedyny sposób, aby zachować harmonogramu snu. Ustawić budzik i budzenie na czas.