adcov.com

Jak odświeżenia dwukropek Enema

Okrężnicy, dolny odcinek jelita grubego, odgrywa główną rolę w procesie trawienia. Lewatywa jest proces płukania jelita grubego w celu usunięcia odpadów, śmieci, toksyny i fekalia nagromadzone w czasie. Zgodnie z Colonhealth.org odpady pozostały w układzie pokarmowym w nadmiarze 20 godzin zaczyna się rozkładać, wyciek toksyn do krwi i podróży do innych narządów. Według dr Robert Schulze, znany ze swojej pracy w terapii ziołowych, płukanie jelita grubego zmniejsza ryzyko zapalenia stawów, chorób skóry i innych problemów skórnych. Płukanie reguluje wypróżnienia, zmniejsza zespół jelita drażliwego i zmniejsza zaparcia.

Instrukcje

Procedura

1 Zakup zestawu do lewatywy (torbę i rurowych) w lokalnej aptece lub innego gniazda.

2 połączyć zestaw zgodnie z instrukcjami załączonymi do zestawu. Użyj letniej wody, aby wypełnić worek lewatywa i powiesić go w miejscu, które będzie nad tobą, takie jak wieszak na ręczniki lub zasłona prysznicowa kołka, gdy siedzisz w toalecie.

3 Użyj gazety lub inne materiały do szerzenia wokół podstawy WC. Stojak na sedes z jedną nogą na każdej stronie, a następnie wygiąć do pasa. Delikatnie włożyć luźny koniec rurki worek do lewatywy do odbytu, tak daleko jak to możliwe, a następnie ściśnięcie torebki lewatywy do uwolnienia roztworu do jelita grubego, który jest umieszczony w górnej części odbytnicy.

4 Lekko dociskając z rąk do niższych ścian brzucha (poniżej pępka), aby wywołać rozluźnienie kału. Potem usiąść na toalecie, aby umożliwić płynne i każdy fekalia być wyeliminowane.

5 Powtórzyć etap 4, cztery do siedmiu razy, aby stopniowo uwalniać za dużo odpadów pochodzących z jelita grubego, jak to możliwe, przy użyciu od jednego do połowy do dwóch litrów wody. Nadal korzystać z rąk, aby umieścić większą presję na brzuchu, przechodząc od lewej do prawej.

Wskazówki

  • Proces ten może być powtórzony dwa razy dziennie przez co najmniej jeden tydzień, aby dalej oczyszczenie okrężnicy, wraz z diety bogatej w błonnik, w celu wzmocnienia procesu eliminacji.
  • Nie tchnąć (release) wody do odbytnicy, który jest powyżej poziomu komfortu.
  • Według Colonhealth.org, należy zachować ostrożność stosując lewatywy wykonane z soli i oleju, a nie wykonanych w sprzedaży marek, z których niektóre są toksyczne.