adcov.com

Jak odpierać błędy

Jak odpierać błędy


Będąc na zewnątrz jest zazwyczaj przyjemne. Ale nic nie może zniszczyć biwak lub na spacer w lesie, takich jak ukąszenia i użądlenia od owadów. Ból i swędzenie, które pochodzi od ukąszeń owadów może każda wycieczka niewygodne. Ukąszenia owadów może być nawet niebezpieczne, jeśli jesteś uczulony. Bug odstraszający jest ich kluczowym narzędziem dla uniknięcia ukąszeń owadów. US Center for Disease Control (CDC) oraz profilaktyka mówi, że repelenty zawierające DEET (N, N-dietylo-m-toluamid) lub picaridin (KBR 3023), które zwykle zapewniają dłużej trwającą ochrony niż w przypadku innych produktów chemicznych. Olejek cytrynowy eukaliptusa (p-mentano-3,8-diol) zapewnia większą trwałość niż w przypadku innych repelentów ochrony roślin na bazie CDC mówi. Inny trwały repelent permetryna, które mogą być stosowane do ubrań i narzędzi, ale nie bezpośrednio na skórę. Wyższe stężenia składnika aktywnego w repelent, dłuższy czas chroni przed ukąszenia owadów.

Instrukcje

1 Zakup środków odstraszających owady. Bug odstraszający nie jest trudno znaleźć. Jest sprzedawany w sklepach spożywczych i narkotyków oraz w większości sklepów, zwłaszcza w parkach i kempingów. Można również znaleźć w sekcji artykułów sportowych lub w jakichkolwiek towarów zewnętrznych sprzedawców, którzy sprzedają te produkty.

2 Zastosuj odstraszający. Wymagane będą różne w zależności od produktu na inny, więc zawsze przeczytać etykietę ilość. Spray odstraszający równomiernie na odzieży i każdej odsłoniętej skóry. Nie stosować odstraszający skóry, który będzie chroniony przez odzież. Aplikacja twarz musi być wykonane starannie. Aby zastosować do twarzy, spray odstraszający na dłoń i dokładnie wycierać na twarzy, trzymając ją z dala od oczu i ust. Etykieta będzie zawierać instrukcje dotyczące ponownego składania wniosku; Różne produkty mają różne poziomy ochrony i oferują różne długości czasu ochrony.

3 Użyj szczególną ostrożność przy stosowaniu odstraszający dzieci. Olej z cytryny eukaliptusa produktów nie należy stosować u dzieci w wieku do lat 3. Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, repelenty z DEET nie powinien być stosowany u niemowląt mniej niż 2 miesiące. Sprawdź etykietę odstraszający dla ograniczeń wiekowych przed użyciem na dzieci. Nigdy nie stosować odstraszający rękach dziecka, ponieważ mają one tendencję do umieścić swoje ręce do buzi.

Wskazówki:

  • CDC podkreśla znaczenie wykorzystania środek odstraszający owady do ochrony przed wirusem Zachodniego Nilu, choroby przenoszone przez komary. Zawsze należy stosować środek odstraszający owady, gdy idziesz na zewnątrz podczas komara sezonu, zwłaszcza w godzinach wieczornych.
  • Skóra niektórych ludzi może negatywnie reagują na działanie środków odstraszających owady. Jeśli tak się stanie, należy natychmiast zaprzestać używania, należy go zmyć i zadzwonić zatruć. Jeśli potrzebujesz, aby zobaczyć się z lekarzem, pokazać im produkt.
  • Należy zwrócić uwagę na ostrzeżenia bezpieczeństwa na etykiecie. Repelenty są szkodliwe w przypadku połknięcia lub narażone na oczy i nos.
  • Sprawdzić etykietę, aby uzyskać instrukcje mycia w celu usunięcia produktu; mydło i woda nie może być zalecana metoda.
  • Podczas korzystania z natrysku na odstraszający, zrób to tak, że na zewnątrz nie jest przypadkowo wdychania.
  • Nigdy nie spryskuj odstraszający na twarzy.
  • Nigdy nie stosować odstraszający nacięć lub ran otwartych.
  • Przechowywać pojemniki do odstraszania z dala od dzieci.