adcov.com

Jak oddać narządy

Jak oddać narządy


Organami ludzkimi jest popyt przez długi list pacjentów oczekujących na przeszczep organów. Placówki medyczne potrzebują narządów do badań. Pytanie do oddania sił myśli o śmierci, co większość ludzi chce uniknąć. Jeśli masz pytania dotyczące procesu, wykonaj następujące kroki na oddanie narządów.

Instrukcje

1 Określ swoją chęć oddania narządów przy ubieganiu się o prawo jazdy. Wypełnij kartę dawcy, wskazując chęć oddania i dołączyć go do jazdy. Istnieją także rejestry internetowych, gdzie można zapisać się na oddanie narządów.

2 Omów swoje pragnienie oddania się z rodziną, więc nie będzie zaskoczony, powinieneś umrzeć. Jeśli nie chcą oddać narządy, upewnij się, że wiedzą o tym również. Kolejny prawny krewnych jest uprawniony do oddania swoich narządów, o ile wszyscy członkowie rodziny zgadzają. Przepisy państwowe dotyczące dawstwa narządów różnią się więc upewnij się, że wiesz, co jest legalne w Twoim kraju.

3 Zapraszamy na strony internetowe, które zajmują się dawstwa narządów. Niektórzy pozwalają, aby zarejestrować się z nimi. Wpłać swoich narządów do transplantacji lub badań medycznych.

4 Skorzystaj z możliwości finansowych, od dawstwa narządów. Koszty kremacji lub inne koszty związane z death-mogą być opłacone przez niektóre organizacje.

5 Informuj każdą organizację można zarejestrować się z chorób może być. Istnieje kilka chorób, które może uniemożliwić oddanie narządów.

6 Badania inne zalety dawstwa narządów. Możesz być w stanie oddać narządy do puli innych darczyńców, którzy ofiarowują swoje narządy do Ciebie należy ich potrzebujesz.

Wskazówki

  • Można określić, które narządy chcesz przekazać i mogą oddać swoje narządy do konkretnej osoby.
  • Rozważ dotację jako sposób, aby pomóc rodzinie w procesie żałoby. Wiele rodzin, pociesza, wiedząc, że śmierć przyniosła inni życie.