adcov.com

Jak ocenić sam przed rozpoczęciem Weight Loss PlanPrzed rozważeniem plan odchudzania, bada historię masy ciała i stylu życia. Ta informacja pomoże Ci określić, jakie zmiany należy wprowadzić w celu osiągnięcia swoich celów odchudzania.

Instrukcje

1 Ocenić swoje nawyki żywieniowe. Czy pominąć posiłki? Jeść w biegu? Przekąskę, gdy nie jesteś głodny?

2 Wskazówki co wyzwala swoją tendencję do przejadania się. Jesz z nudów? Było traumatyczne wydarzenie w twoim życiu?

3 Zastanów się poziom aktywności. Czy windą, kiedy można chodzić? Czy twój telewizor nieubłagany rozproszenia w domu?

4 Zrób listę ryzykownych zachowań ci wykazują, że może przyczynić się do zwiększenia masy ciała. Palenie, picie alkoholu, złe nawyki żywieniowe i brak ruchu wszystkim pasował.

Przypomnijmy, że 5 diety doświadczyli już w przeszłości, a wymienione w sobie najlepsze cechy każdego z nich. Można włączyć je do nowego planu odchudzania.

6 Ustaw realistyczne cele - rozważyć swoje podłoże genetyczne, czynniki środowiskowe i metabolizm.

7 Użyj powyżej do czynienia z korzeni problemu wagi, przełamać złe nawyki w swoim stylu życia i / lub wprowadzenie dobrych.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem plan odchudzania skonsultować się z lekarzem. Oprócz uznając powyższe czynniki, pracowników służby zdrowia, mogą zawierać informacje, takie jak ciśnienie krwi i badania krwi, aby przedstawić zalecenia dietetyczne.
  • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.