adcov.com

Jak obsługiwać żołądka mdłości

Jak obsługiwać żołądka mdłości


Nie ma nic gorszego niż queasy żołądku, że niepokojące uczucie w dole jelitach, która sprawia, że ​​czujesz wstręt wobec jedzenia. Wiele kobiet cierpi z powodu tego w czasie ciąży. Choć nie ma panaceum, istnieje kilka rzeczy, można spróbować, aby pomóc obsługiwać delikatny żołądek.

Instrukcje

1 Usiąść lub położyć. Ustanawiające jest korzystne, ponieważ delikatny żołądek będzie płasko. Ale jeśli nie jesteś w miejscu, gdzie można odpocząć na plecach, siedzi się obok najlepiej. Trochę czasu od dnia i po prostu odpocząć na chwilę. Czasami mdłości minie.

2 Idź do łazienki. Choć może to wydawać faul bitowy, problemów żołądkowo że czasem czuję, jak są występujące w żołądku są rzeczywiście pochodzące z innego miejsca. Poświęć chwilę, aby przejść do łazienki i zobaczyć, czy twój organizm jest gotowy do pozbycia się czegoś.

3 Weź leku. Mylanta, Pepto Bismol i Tums są wszystkie marki leków zobojętniających, które mogą pomóc rozstrzygnąć swój delikatny żołądek. Można je kupić w każdej aptece, sklepie spożywczym, a nawet niektórych stacjach benzynowych. Stosowanie leku zgodnie z zaleceniami i poczekać kilka minut, aby zobaczyć, jak się czujesz.

4 płyny do picia. To tam wiele babskie opowieści wchodzą w grę. Także, jeśli cierpi na choroby rano, te środki mogą pomóc, jak również. Picie trochę płaski colę, imbir lub mieszkanie ale regularny klub soda może pomóc. Inni sugerują, że jesz (jeśli to możliwe) mały kawałek chleba lub kilku krakersy krakersy. Jeszcze inni sugerują, ssanie cytryny. Punkt dla wszystkich tych możliwych środków jest to, że są one prób i błędów i specyficzne dla każdego.

Wskazówki:

  • Skonsultować się z lekarzem. Jeśli czujesz ból w brzuchu i mdłości nie ustąpią w rozsądnym okresie czasu, udać się do lekarza. Także jeśli masz jakieś krwawienie podczas wymiotów lub krew w stolcu, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Propozycje wymienione w artykule mają na queasy żołądka i w żaden sposób nie powinny być interpretowane jako lekarstwo na bardziej poważnych chorób. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w twoim umyśle, dostać się do lekarza!