adcov.com

Jak obsługiwać Wygraj

Jak obsługiwać Wygraj


Życie może być trudne. Kiedy złe rzeczy zdarzają się, nie wiemy, gdzie się zwrócić i co robić dalej. I podczas gdy inni mogą nam pomóc w takich czasach, prawda jest taka, że ​​często najlepszym pomocą przychodzi z wewnątrz nas samych. Jeśli dowiesz się, jak radzić sobie z porażką i wraca szybko z "bąble" napotkanych na drodze życia, będziesz również uczenie jedną z tajemnic osiągnięcia szczęścia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z porażką.

Instrukcje

1 Keep walking, jedną stopę przed drugą, kiedy pojawia się trudność. Pamiętaj słowa "To też przekazać."

2 przywodzą na myśl jakieś ćwiczenia duchowe, które pracowały dla Ciebie w przeszłości. Przypomnijmy, w szczególności ćwiczenia, które pomogły Ci najbardziej, kiedy czułeś że nie ma nadziei, i zatrzasnąć na nich.

3 Pomyśl bohaterów lub bohaterek, które zainspirowały cię. Zastanów się nad tym, dlaczego cię natchniony, i jak one obsługiwane w trudnych sytuacjach. Ucz się od naśladowania świętych przywódców i codzienne "zwycięzców" problemów - nie gwiazdy rocka lub gwiazdy telewizyjne.

4 Porozmawiaj z dobrym przyjacielem. Idź do zabawny film z kimś innym lub samemu. Porozmawiaj z księdzem, ministra lub innego duchowego doradcy. Pobierz terapii. Możesz obsługiwać porażki lepiej, jeśli pamiętać, wszystko co musisz zrobić, to się jeszcze raz po upadku.

5 Bądź aktywny. Wyszło. Jedz zdrowe. Dotknij leczy, więc dać komuś przytulić i dostać jeden w tym samym czasie.

6. Staraj się umieścić problem na półce psychicznego. Obiecaj sobie będziesz pracować na nim trochę w czasie, jak należy zabrać się za swoje życie i nie pozwól problem pochłonie ciebie. Rzuć się w swoją pracę, konstruktywne projekty i hobby.

7 Zajrzyj pod każdym kamieniu iw każdej szczelinie, aby znaleźć to, co najlepsze dla Ciebie. Stand up dla siebie i być swój najsilniejszy obrońcy, i wybaczyć sobie, gdy jest to konieczne.

Wskazówki:

  • Być aktywne. Pamiętaj, że tylko można znaleźć najlepsze sposoby, aby skutecznie poradzić sobie porażkę. Przyjaciele, rodzina, opiekunowie mogą Ci pomóc, ale w końcu jesteś tym, który ma do pokonania problemów.