adcov.com

Jak obsługiwać potencjalnych nadużyć dziećmi

Jak obsługiwać potencjalnych nadużyć dziećmi


Każdy dorosły ma moralny obowiązek opieki nad dziećmi w społeczności. Jeśli widzisz oznaki krzywdzenia dzieci, trzeba sporządzić sprawozdanie w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa dziecka. Rodzina powinna uzyskać pomoc, której potrzebują, aby dowiedzieć się, jak żyć razem w funkcjonującym środowisku rodzinnym, zdrowy.

Instrukcje

1 Zabierz dziecko do szpitala, jeśli myślisz, że jesteś w niebezpieczeństwie od członka rodziny. Powiedzieć, że personel uważasz, że dziecko jest nadużywane i wyjaśnić, dlaczego. Personel skontaktuje się z policją i dziećmi ochronnych, w wyniku bezpośredniej interwencji.

2 Wywołanie nadużycie Hotline Childhelp Narodowy dziećmi, aby anonimowy raport, jeśli podejrzewasz, maltretowanie dzieci. Numer jest 1-800-4-na dziecko.

3 Dowiedz się oznaki krzywdzenia dzieci. Zaniedbanie jest często odzwierciedlenie w braku pogody odpowiednie ubranie, niski poziom higieny i głodnych dzieci. Przemoc fizyczna jest często objawia się, gdy dziecko wykazuje agresję seksualną lub niedozwolone wiedzy.

4 Bądź świadomy swoich obowiązków prawnych, firmy te etycznych. Nauczyciele, pracownicy służby zdrowia, pracownicy opieki nad dziećmi i inne są prawnie zobowiązani zgłosić podejrzenie wykorzystywania dzieci.

5 Zrób listę rzeczy, które widzisz, które prowadzą do podejrzewać maltretowanie dzieci. Zwróć uwagę na datę i czas, a także postawy lub zachowania dziecka. Informacje pomogą określić, co się dzieje, czy nie dzieje się w życiu tego dziecka.

6 Skontaktuj się z lokalnym działem obsługi społeczne lub Child Protective Services, lub skontaktuj się z lokalnym policji, aby raport o podejrzeniu znęcania się nad dziećmi.

Wskazówki:

  • Nie czuj się winny za zgłoszenie podejrzenia wykorzystywania dzieci. Nawet jeśli się mylisz, jesteś działając w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie dziecka.