adcov.com

Jak obsługiwać małe dzieci, którzy nie jedzą

Jak obsługiwać małe dzieci, którzy nie jedzą


Dowiedz się, jak obsługiwać malucha, który nie chce jeść, nie jest to łatwy proces. Zmuszanie dziecka do jedzenia może spowodować długoterminowe problemy żywieniowe. Pozwalając dziecku pominąć posiłki mogą prowadzić do niedoborów żywieniowych. Małe dzieci, które nie chcą jeść z powodu kontroli problemy muszą być traktowane w inny sposób. Budowanie apetyt malucha poprzez aktywność fizyczną, ograniczenie spożycia płynów przed posiłkami, ustalania rozsądnych rozmiarach służących i trzymanie się harmonogramu, to tylko kilka ze sposobów, aby zachęcić wybrednych maluchów do jedzenia.

Instrukcje

1 Sprawdź objawy dolegliwości lub choroby. Problemy fizyczne, takie jak ból gardła, początkujący ząb lub początki choroby może mieć wpływ na nawyki żywieniowe malucha.

2 Zachęcaj malucha do pracy na apetyt. Jeśli twój maluch nie jest po prostu głodny, za ćwiczenia lub gry, które zużywają energię. Taniec do muzyki, zagrać w ruchu lub pójść na spacer tuż przed czasie posiłku.

3 Ograniczenie ilości płynów i przekąski przed posiłkiem. Małe dzieci mają tendencję do wypełnienia na soku, mleka i przekąski w ciągu dnia, nie pozostawiając apetyt na regularne posiłki. Daj sok Brodzik lub mleko po zakończeniu ich posiłek. Unikaj soków handlowych wysokiej zawartości cukru.

4 Podawać rozsądnych rozmiarach służących. Małe dzieci mają małe żołądki, które nie mogą być odpowiednie dla trzech dużych posiłków. Fix 05:55 mniejszych posiłków dla malucha w ciągu dnia zamiast. Wybierz żywności mądrze i obejmują świeże owoce i warzywa.

5 Czy zdrowe przekąski dostępne. Wiele małych dzieci nie lubią, aby zatrzymać odtwarzanie, aby usiąść i zjeść. Zostaw mały talerz marchew deskami, plasterki sera lub Cheerios na stole w plac zabaw Twojego dziecka. Pozwalają maluchy do jedzenia rozsądne porcje w czasie przekąskę jak grają.

6 Podawać posiłki o tej samej porze każdego dnia. Małe dzieci wymagają spójnego posiłek rutynowych gdzie jedzą posiłki i przekąski w tym samym czasie codziennie. Podczas posiłków serwowane są trwałe, maluch będzie się stopniowo zaczynają czuć się głodny w porze posiłku.

7 Oferta nagrodę zakaz żywności dla kompletnego posiłku. Zachęcić malucha do końca posiłku, oferując ulubiony smakołyk, gry lub specjalną wycieczkę do sklepu taniego zabawki. Unikać oferując nagrodę co noc tak, że staje się szczególnym wydarzeniem dla malucha.

Wskazówki

  • Sobie sprawę, że odmowa jedzenia to powszechne zachowanie małych dzieci. Wiele małych dzieci używać jedzenia jako formy kontroli, ponieważ mogą one wybrać, czy jeść czy nie jeść. Mówić do malucha pediatry lub lekarza rodzinnego na temat suplementów witaminowych, jeśli obawiasz się, że twój maluch jest brak w żywieniu.