adcov.com

Jak obsługiwać kryzys wieku średniego

Jak obsługiwać kryzys wieku średniego


Kryzys wieku średniego to stan umysłu, który występuje, gdy człowiek w jego 40s lub 50s rozwija paniczny uczucie nad jego aktualnej sytuacji życiowej. On może dostać się do głębokiej depresji w czasie kryzysu wieku średniego lub rozpocząć wykonywanie impulsywne i ekstrawaganckich zakupów, jak samochód sportowy. Oto kilka sposobów obsługi kryzys wieku średniego, jeśli się zdarzy.

Instrukcje

1 Porozmawiaj ze swoim partnerem lub bezstronnej osobie o swoich uczuciach. Dając głos na uczucia, które przeżywają, poczujesz się lepiej o swojej sytuacji. Małżonek lub przyjaciel może pomóc w pracy w tym trudnym okresie w swoim życiu.

2 Pierwsze traktowane za problemy seksualne, które występują w czasie kryzysu wieku średniego. Zaburzenia erekcji to powszechne zjawisko w czasie średnim wieku. Porozmawiaj z lekarzem o recepty Viagara lub terapii seksualnej.

3 priorytety rzeczy w swoim życiu. Wiele razy Kryzys wieku średniego jest wniesiona w dniu, ponieważ człowiek staje się przytłoczony jego zobowiązań. Wyeliminować niepotrzebne obowiązki i zamiast skupić się na kilka rzeczy w swoim życiu, które zasługują na swoją niepodzielną uwagę.

Zakup odpowiednich pozycji 4 na mniejszą skalę. Jeśli naprawdę chcesz element, bo czujesz, że już brakuje na coś w swoim życiu, dokonać zakupu, ale zachować rozsądne. Na przykład, zamiast wydobyć z kieszeni pieniądze na jachcie, spojrzeć, ile by to kosztowało kupić mniejszy statek.

5 Skoncentruj się na dobrych rzeczy w swoim życiu. Zamiast stać się obsesją, czego nie ma, spójrz na swoją żonę, dom, dzieci i przyjaciół z nowym uznanie.

Wskazówki:

  • Kobiety mogą również cierpią z powodu kryzysu wieku średniego; to jest po prostu bardziej prawdopodobne u człowieka.
  • Nauka techniki zarządzania stresem może pomóc osobie obsługiwać kryzys wieku średniego. Techniki obejmują głębokie oddychanie i medytacja.