adcov.com

Jak obsługiwać Klimakterium Depresja

Jak obsługiwać Klimakterium Depresja


Depresja Menopauza może być problemem, jeśli jesteś w wieku menopauzy i zaczyna czuć się na stałe. Każdy dostaje się teraz i to jest normalne. Jednakże, jeśli nie daj się i jesteś nieszczęśliwy codziennie czas na podjęcie działań. To nie jest czas, aby ukryć lub pobyt w zaprzeczeniu tego będzie tylko gorsza.

Instrukcje

1 Jeśli uważasz, że masz menopauzy depresji nie ma być podejmowana pochopnie. Nie słuchaj ludzi, którzy mówią ci, że jesteś po prostu hormonalne. Choć może to być prawdą, że jesteś hormonalne, może być również to, że cierpisz na depresję. Tak, wahania hormonów może być czynnikiem depresji; Z drugiej strony, styl życia mogą stanowić część tego problemu zbyt.

Dlatego należy najpierw spróbować na zmianę stylu życia, zanim skończy się do psychiatry. Jeśli nie dbać o swojego umysłu, ciała i ducha, to możesz wnieść depresji na siebie, więc to nie może być hormony. Bez wątpienia najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, aby wyeliminować złe nawyki po jednym na raz.

2 wiekiem złe nawyki, jakie mieliśmy od lat są dużo trudniejsze od nas. Mając na uwadze, kiedy byliśmy młodsi ciało wróci szybko, nie jest to już prawdą w wieku menopauzy. Dlatego potrzebne jest wiele razy zmieniają się zachować zdrowe ciało i umysł.

W rezultacie może się okazać, że nie masz depresji menopauzy po wszystkim. Ale zamiast tego, lata przemocy na ciele i umyśle zebrały swoje żniwo!

3 Po pierwsze, sprawdź swoją wagę; jesteś powyżej lub poniżej wagi? Następnie sprawdź swoją dietę; masz zdrowe odżywianie? Następnie bierzesz ćwiczymy? Czy jesteś wypoczęty? Co stres i niepokój? Ile alkoholu lub narkotyków nie spożywać? Czy palisz papierosy? Czy jesteś pracoholikiem? Są to obszary, które trzeba przeanalizować i dokonać zmian.

Jeśli jesteś z równowagi na szczycie brak równowagi hormonalnej, co myślisz jest stanie? Jeśli jednak dokonać zmian w stylu życia i są nadal w depresji może naprawdę masz depresję menopauzy następnie przejść do kroku 4.

4 Rozumiem, że po dokonaniu zmiany stylu życia, to zajmie czasu ciała, aby dostosować, więc uzbroić się w cierpliwość i dać mu szansę na pracę. Następnie jeśli nadal czujesz się i każdego dnia wydaje gorzej niż ostatnio, to jest czas, aby przejść do przodu.

Następnym krokiem jest umówić się z psychiatrą / terapeutą, który może dostać się do dołu depresji. Najprawdopodobniej będą one przepisać anty-depressent leków, które mogą być potrzebne w krótkim czasie. Jednakże, jest to zawsze najlepiej wysiąść z nich jak najszybciej, ponieważ wszystkie one mają złe skutki uboczne.

Wreszcie, depresja Menopauza może być spowodowane przez hormony, więc mają hormony badane. W rezultacie, hormonalna terapia zastępcza może być odpowiedzią. Pamiętaj, że wszystkie leki mają skutki uboczne, dlatego naturalne jest lepsze.