adcov.com

Jak obsługiwać Depresja Dzięki Drgawki

Dla ludzi, którzy mają zaburzenia napadowego, znany również jako padaczka, depresja może być poważnym problemem do czynienia z. Niektórzy pacjenci z padaczką depresję jako oddzielny stanie, podczas gdy dla innych depresja związane z zaburzeniem lub leczenie. Ważne jest, aby zrozumieć przyczyny depresji, aby wiedzieć, jak ją leczyć.

Instrukcje

Zrozumienie napadami Podobne Depresja

1 Zrozumieć napadów. Napady padaczkowe są powodowane przez krótki, ale znaczący wzrost elektrycznego w mózgu. One powodować wiele objawów, w tym drgawki i utrata świadomości. Jeśli osoba posiada więcej niż jedno zajęcie niedotyczących konkretnego stanu, on lub ona jest z rozpoznaniem padaczki.

Duża liczba osób z padaczką również wystąpić depresja; Fundacja Padaczka stanowi odsetek wynosi 29%. Z tej grupy tylko połowa jest leczony za ich depresji.

2. Staraj się nie być sfrustrowany. Jest to bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe, aby określić przyczynę depresji. Jeśli zajęcie pochodzi z części mózgu, która reguluje emocje, depresja może być spowodowana bezpośrednio przez zajęcie. Leki stosowane do zwalczania padaczki może także przyczynić się do depresji.

Depresja, jednak może poprzedzać padaczki, według dr Andres Kanner, specjalista na padaczkę w Gorączka University Medical Center w Chicago. Dr Kanner przedstawił badania przeprowadzone przez naukowców w Szwecji i Stanach Zjednoczonych na dorocznym spotkaniu American Association for Advancement of Science 2005.

"Ludzie z depresją mają od 3 do 7 razy większe ryzyko rozwoju padaczki," Dr Kanner powiedział.

3. Zastanów się otoczenie. Wydaje się, że depresja może być także związane z czynnikami społeczno-ekonomicznymi. Padaczka Fundacja wymienia kilka czynników związanych z większym ryzykiem depresji: słabej korekty napadów, wzrost stresujących wydarzeń życiowych, stresu finansowego i bycia kobietą. Fundacja powiedział również ludzie, którzy czują się jak ich życie jest kontrolowane przez zaburzenia są bardziej narażone na depresję.

4 Odwieźć. Leczenie depresji jest tak samo ważne, jak leczeniu napadów. Na szczęście istnieje kilka możliwości. Może być konieczna zmiana leków napadów, lub dodać leki do czynienia konkretnie z depresji.

Dr Kanner powiedział pacjentów z padaczką "zwykle dobrze reagują na leki przeciw depresji i przy niższych dawkach." Powiedział, że pogląd, że epileptycy nie mogą brać leków przeciwdepresyjnych jest fałszywe, i powiedział, leki klasyfikowane jako selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, takie jak Zoloft, Paxil i Prozac, okazały się bezpieczne u pacjentów z padaczką.

5 Znajdź grupę wsparcia i udziału w nim. Dla wielu ludzi, w sieci z innymi, którzy mają ten sam stan może być bardzo pomocne. Zmniejszenie poczucia izolacji osób z padaczką czasami czuć może pomóc wyeliminować depresji.

Inne sposoby obsługi depresji obejmują ćwiczenia, księgowanie i robi tyle, jak można przejąć kontrolę nad chorobą. Jak w przypadku każdej depresji, często pomaga zobaczyć doradca lub terapeuta; ona będzie w stanie dać ci wgląd w to, jak radzić sobie z konkretnych wyzwań.

Wskazówki:

  • Dotrzeć przed depresja nasili. Istnieją sposoby, aby obsłużyć depresję, że czasem towarzyszy epilepsji; to tylko kwestia znalezienia właściwej drogi dla Ciebie.
  • Nie zgaśnie leki bez konsultacji z lekarzem, i pamiętaj, aby poinformować go o wszystkich nowych efektów ubocznych.