adcov.com

Jak obsługiwać ataku lęku

Jak obsługiwać ataku lęku


Ataki lękowe w wielu formach. W najgorszej formie ataku lęku staje się pełnowartościowy atak paniki, gdzie strach i przerażenie są przytłaczające. Aby obsługiwać atak lęku, że ważne jest, aby zrozumieć, co się wyzwalacze są przed niepokoić.

Instrukcje

1 Wdrożenie programu ćwiczeń i żywienia. Pozbyć się nadmiaru odpadów chemicznych i adrenaliny, aby zapobiec atakom lękowe.

2 Wymień sytuacje, które powodują cię niepokój. Jeśli pojawił się jeden z tych sytuacji, powiedz sobie: "Mogę w tej sytuacji. Czuję niepokój może, ale nie może mnie zranić."

3 Rozpoznaj, gdy zacznie odczuwać niepokój. Pozwól swojemu ciału poczuć strach i obsłużyć go, podczas pracy na swoich procesów myślowych, nie tworząc "co, jeśli" wypowiedzi. Zamiast myśleć o tym, jak wspaniale będzie się czujesz, kiedy masz obchodzić swój atak lęku.

4 Zwróć uwagę na poziom lęku i rozpoznać, kiedy rośnie i spada. Nie można fizycznie zatrzymać w twoim najgorszym poziomie lęku na bardzo długo.

5 Świętuj swój sukces, jak obsłużyć każdy atak lęku i są w pokoju, kiedy to przeszedł.

Wskazówki:

  • Powiadom bliskiego przyjaciela o swoich ataków lękowych. Omów swoje ataki i co możesz zrobić sobie z nimi radzić.
  • Jeśli lęk czuje wszechogarniająca, umówić się na spotkanie, aby zobaczyć terapeuta specjalizujący się w zaburzeniach lękowych.