adcov.com

Jak obniżyć wysokie ciśnienie krwi

Medycyna ciśnienie krwi jest jeden rodzaj leku, który pacjent nie powinien arbitralnie zatrzymać bez konsultacji z lekarzem. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi i lekarz rozważa oddanie się na leki, można dokonać pewnych zmian w swoim życiu, aby rozpocząć obniżenia ciśnienia krwi bez leków. Ważne jest, aby mieć regularne badania lekarskie, a jednocześnie można jeszcze iść na leki ciśnienie krwi, jest możliwe, że można kontrolować ciśnienie krwi bez wycieczki do apteki.

Instrukcje

1 utrzymać zdrową wagę. Jeśli masz nadwagę, co dziesięć funtów stracisz pomogą obniżyć ciśnienie krwi. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, aby ich pomiar talii poniżej 40 cm, a kobiety, aby ich pomiar talii poniżej 35 cali.

2 Pobierz fizycznej. Regularne ćwiczenia pomogą obniżyć ciśnienie krwi. 30 minut do 60 minut przez większość dni jest zalecane przez Mayo Clinic. Oni odradzam próbuje dopchać w tygodniu warto ćwiczenia w jeden dzień.

3 Przejdź fast food i przejść do zdrowej diety z dużą ilością świeżych warzyw, owoców i żywności o niskiej zawartości tłuszczu. Jeść produkty bogate w potas, które mogą zmniejszyć objawy sodu.

4 Pozbądź się Solniczka. Redukcji sodu może obniżyć ciśnienie krwi. Po zakupy spożywcze, etykiety na sprawdzeniu zawartości sodu.

5 Pace się z alkoholem. Zgodnie z Mayo Clinic niewielką ilość alkoholu może obniżać ciśnienie krwi, ale zaletą jest odwrócony jeśli pijesz za dużo. Mężczyźni powinni pić nie więcej niż dwa drinki dziennie, a kobiety powinny pić nie więcej niż jeden napój dzień.

6 Rzuć palenie i uniknąć bierne palenie.

7 Ogranicz spożycie kofeiny. Niektórzy ludzie są bardziej wrażliwe niż inne kofeiny, że kofeina podniesie ciśnienia krwi. Nawet ci, którzy nie są wrażliwe na kofeinę powinny pić nie więcej niż dwie filiżanki z kofeina pije dzień.

8 Kontrola stresu. Zgodnie z Mayo Clinic werdykt jest na jak podkreślają efekty ciśnienia krwi. Uważa się, ciśnienie może być zwiększone okresowo stresem.