adcov.com

Jak obniżyć wysokie ciśnienie krwi z naturalnych suplementów

Wysokie ciśnienie krwi jest niczym w grzebaniu. Chociaż może nie mieć żadnych objawów fizycznych, jeśli ciśnienie krwi jest podwyższone, pojawia się ryzyko wystąpienia chorób serca lub udaru mózgu. Wysokie ciśnienie zwiększa ryzyko utraty wzroku oraz innych schorzeniach. Po obejrzeniu lekarza o początkowej diagnozy, trzeba regularne badanie ciśnienia krwi, aby sprawdzić, czy jesteś coraz kontrolę nad sytuacją. Niektóre naturalne środki mogą pomóc obniżyć wysokie ciśnienie krwi.

Instrukcje

1 Weź solniczka ze stołu. Sód jest głównym czynnikiem diety do wysokiego ciśnienia krwi. Użyj mieszanki przyprawowe non-sodowe, które łączą ziół i przypraw, aby dać jedzenie więcej smaku.

2 Sprzedam chude kawałki mięsa i ograniczyć spożycie mięsa. Wegetarianie nie występują wysokie ciśnienie krwi jak zjadacze mięsa zrobić. Jeśli musisz jeść mięso, odciąć cały tłuszcz przed gotowaniem i piec lub grill mięso, nie smażyć.

3 Daj się alkohol i papierosy. Nikotyna powoduje, że naczynia krwionośne zawęzić, zwiększając siłę, z jaką serce musi pompować krew do ciała i tkanek. Dwa lub mniej napojów alkoholowych dziennie może być szkodliwe, ale nie są one korzystne, albo.

4 Zamknij oczy i wyobraź sobie swój ulubiony odkryty miejsce, kiedy czujesz się zestresowany. Lęk odgrywa rolę w podnoszeniu ciśnienia krwi. Naucz się relaksować. Weź zajęciach jogi lub nauczyć się medytować.

5 Rozpocznij wykonywania rutynowych, a nie podnoszenie ciężarów. Szczep podnoszenia dużych ciężarów może powodować ciśnienie krwi, aby tymczasowo rakieta. Spróbuj pływanie, spacery lub jazda na rowerze.

Wskazówki:

  • Do lekarza na regularne badania kontrolne i badania ciśnienia krwi. Wysokie ciśnienie krwi jest cichym zabójcą. Po rozpoznaniu, trzeba być na bieżąco swoje postępy.