adcov.com

Jak obniżyć wysokie ciśnienie krwi Naturalnie z warzywami

Jak obniżyć wysokie ciśnienie krwi Naturalnie z warzywami


Wysokie ciśnienie krwi, znany również jako nadciśnienie, to stan chorobowy, w którym ciśnienie powodowane przez siłę krwi wewnątrz tętnic jest podwyższony. Ciśnienie krwi podnosi się i opada w trakcie codziennych czynności. Gdy ciśnienie krwi pozostaje podwyższone w czasie, natomiast jest nazywany wysokie ciśnienie krwi. Wiele leków na receptę w leczeniu tej choroby. Wraz z lekami, zdrowy tryb życia i dobre nawyki żywieniowe mogą przyczynić się do obniżenia ciśnienia krwi. Spożywanie żywności o niskiej zawartości sodu i tłuszczów nasyconych może zmniejszyć ciśnienie krwi. Zmiana diety zawierać dużo warzyw może obniżyć wysokie ciśnienie krwi w sposób naturalny.

Instrukcje

1 Zmiana diety stopniowo, małymi krokami. Jeśli jesteś ciężki mięso eater, to prawdopodobnie nie będzie wegetarianinem noc. Dodaj warzywa gotowane na parze lub świeże zielone sałatka z lunch lub kolację. Spróbuj zawierające dania z warzyw, które zazwyczaj nie zawierają jednego - na przykład, dodać posiekany szpinak na sos do makaronu lub rozdrobnione marchewki z sałatką z tuńczyka.

2 Wybierz tylko warzywa, które lubisz. Nie musisz jeść wszystkie rodzaje produktów, aby być zdrowym. Warto poeksperymentować i spożywać różne pokarmy, ale będziesz miał lepsze powodzenie, jeśli lubisz to, co jesz.

3 Wybierz warzyw, które są bogate w potas. Słodkie ziemniaki, buraki, warzywa buraki, cukinia i szpinak są dobrym wyborem. Potas jest niezbędnym minerałem dla równowagi elektrolitów i stabilizacji ciśnienia krwi.

4 Zapytaj o parze warzywa zamiast frytek i innych potraw niezdrowe bocznych, gdy kolację. Jeśli zamawiam sałatkę, zażądać sos sałatkowy na stronie. Restauracje są coraz bardziej świadome zdrowia. Zapytaj serwera o substytucji.

5 Rozważmy przejście do planu jedzenia DASH. DASH lub Dietetyczne podejścia do zatrzymania nadciśnienia, jest dieta zatwierdzony przez wielu federalnych agencji zdrowotnych i organizacji non-profit, w tym American Heart Association. DASH dieta zawiera warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, drób, ryby i orzechy. Jest także dużo ważnych składników odżywczych, takich jak magnez i wapń.