adcov.com

Jak obniżyć tętno w Kobiety

Jak obniżyć tętno w Kobiety


Nieregularne bicie serca u kobiet może być wskazanie nadczynność tarczycy, niedokrwistości lub niepokoju, który zwiększa ryzyko chorób serca w dłuższym okresie, zgodnie z National Institutes of Health. Podczas gdy serce bije normalnie w zakresie od 60 do 100 uderzeń na minutę, o nieregularnym szybkich uderzeń serca ponad 100 uderzeń na minutę, powinny być ściśle monitorowane w celu ustalenia przyczyny szybkiego bicia. Zadzwoń pod numer 911 Jeśli twoje serce pozostaje na wysokim poziomie przez dłuższy czas, ponieważ uważa się za poważne zagrożeniem dla stanu zdrowia, który wymaga profesjonalnego leczenia.

Instrukcje

1 Limit kofeiny. Picie więcej niż dwóch filiżanek dziennie kawy lub innych napojów zawierających kofeinę może mieć wpływ na częstość akcji serca. Pić nie więcej niż jeden, osiem uncji filiżankę kawy znormalizować swoje serca.

2 Zmniejsz ćwiczenia. Aktywność układu krążenia zwiększa tętno i powinno być wykonywane przez okres nie dłuższy niż 30 minut dziennie, jeśli twoje serce bije szybciej niż zwykle. Skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia, co jest odpowiednie ćwiczenia specjalnie dla Ciebie.

3 ćwiczenia Ćwiczenie oddechowe. Wdech przez nos, przytrzymaj go przez pięć sekund, a wydech przez usta, aby obniżyć tętno. Kiedy czujesz, że Twoje serce bije niepokoju szybciej i może być kontrolowany przez siłę uspokoić się w dół.

4 Zmień swoją dietę. Jedz owoce o niskiej zawartości tłuszczu, warzywa i całych ziaren, w tym chleba i makaronu, jak obniżyć poziom cholesterolu i pozwala efektywnie serce pompować krew, według American Heart Association.

5 rzucić palenie. Palenie zwęża naczynia krwionośne, co zmniejsza zdolność organizmu do pompowania krwi do serca i powoduje, że serce do cięższej pracy.

6 Limit alkoholu. Więcej niż jeden drink dziennie wpływa na serce, i ograniczając się do 12 uncji piwa lub 5 uncji wina zwiększa lipoprotein o wysokiej gęstości, dobrego cholesterolu, który zapewnia zdrowe funkcjonowanie serca.