adcov.com

Jak obniżyć PSA Wyniki na żywo

Jak obniżyć PSA Wyniki na żywo


PSA (antygen swoisty dla prostaty) jest nasieniu występujących w normalnych dorosłych mężczyzn. Podwyższony poziom PSA są skorelowane ze zwiększonym ryzykiem raka prostaty i łagodnego przerostu prostaty. Istnieją dowody na to, że poziom PSA Im wyższa mężczyźni, tym mniej wrażliwy będzie on do leczenia raka. Jednakże, istnieją pewne przydatne strategie, które jak wykazano, obniżają poziom PSA.

Instrukcje

1 olej z nasion dyni Włączenie do codziennej diety. Olej z pestek dyni jest najbardziej skuteczne w połączeniu z diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych, ale bogaty w witaminę D. Suplementacja witaminy D w 10 IU dziennie mogą również okazać się korzystne.

2 Weź piły dodatek Palmetto codziennie. Wyciągi z Saw Palmetto są bardziej skuteczne niż sam surowego zioła.

3 Uzyskanie oczyszczony, farmaceutyczny-szwedzkiej klasy ekstrakt pyłków. Dietary ekstrakt pyłków szwedzki nie jest w rzeczywistości pyłki, ale mieszanina biologicznie czynnej w tłuszczach roślinnych frakcji rozpuszczalnych w wodzie. Jest to jeden z najbardziej zbadane dodatków obniżających poziom PSA.

4 Suplement z ekstraktu Pygeum africanum. Pygeum jest szanowanym zioło stosowane w łagodzeniu objawów łagodnego przerostu prostaty, a także obniżenie poziomu PSA.

5 Zmniejszenie masy ciała. Otyłość jest silnie skorelowane z podwyższonym poziomem PSA, szczególnie w populacji afro-amerykańskich.

6 Zwiększenie spożycia żywności bogatej w antyoksydanty. Kolorowe warzywa, jagody i granaty są wszystkie pokarmy, które są bardzo bogate w przeciwutleniacze. Dieta bogata w przeciwutleniacze są skorelowane z niskim poziomem PSA u mężczyzn w wieku pomiędzy 51 i 71.

Wskazówki:

  • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety reżimu lub codzienne uzupełnienie skonsultować się z lekarzem.
  • Saw Palmetto może spowodować cierpienie pokarmowego. Zmniejszenie to biorąc go z jedzeniem.