adcov.com

Jak obniżyć poziom cukru we krwi z naturalnych ziół

Jak obniżyć poziom cukru we krwi z naturalnych ziół


Utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi jest wymogiem dla osób chorych na cukrzycę. Podczas gdy poziom cukru we krwi, cukrzycę można kontrolować zmiany diety i stosowania zastrzyków z insuliny, wiele osób zwraca się do medycyny alternatywnej lub bezpłatnego, w tym z wykorzystaniem ziół. Według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej, 38 procent dorosłych Amerykanów korzystać z niektórych form medycyny komplementarnej. Chociaż istnieje wiele ziół, które mogą pomóc obniżyć poziom cukru we krwi, ważne jest, aby omówić ich stosowanie z lekarzem przed dodaniem ich do regularnej diety. Zmniejszenie stężenia glukozy we krwi za dużo może spowodować hipoglikemię, lub bardzo niski poziom cukru we krwi.

Instrukcje

1 dawki 200 miligramów dziennie z żeń-szenia w leczeniu cukrzycy typu 2. Pomoże to zmniejszyć poziom cukru we krwi.

2 Weź 15 gramów blond psyllium dziennie, podzielone na równe wziąć z każdego posiłku. To pomaga zmniejszyć indeks glikemiczny w spożywanych pokarmów.

3 Wykonaj 10 do 15 gramów na dzień kozieradki podzielona na równe dla każdego posiłku. Kozieradka pomaga zmniejszyć poziom cukru we krwi po posiłku.

Wskazówki:

  • Inne naturalne zioła, które mogą pomóc obniżyć poziom cukru we krwi to imbir, cynamon, gorzki melon, borówki, kurkumę i stewię.
  • Nie zaczynają ziołowych suplementów dla redukcji poziomu cukru we krwi bez konsultacji z lekarzem, alternatywnej służby zdrowia lub dietetykiem.
  • Nie należy przyjmować więcej niż jeden dodatek ziołowy zaprojektowany w celu obniżenia poziomu cukru we krwi, jak również wielu może zwiększyć swoje zmiany do hipoglikemii i poważnych schorzeń. Zawsze należy monitorować poziom cukru we krwi.