adcov.com

Jak obniżyć poziom cholesterolu z Peanut Butter

Jak obniżyć poziom cholesterolu z Peanut Butter


Może masło orzechowe zarządzać cholesterolu? Wiele polecany zawierające masło orzechowe do diety nie tylko dla zdrowego odpustu, ale także zarządzać cholesterol.Can w PB PB & J rzeczywiście pomóc kontrolować poziom cholesterolu? Wydaje się, że nie! Zobaczmy jak.

Instrukcje

1 Sprawdź korzyści zdrowotne Peanut Butter w celu zmniejszenia stężenia cholesterolu

W jednym badaniu długotrwałej u kobiet cierpiących na cukrzycę typu 2; 45 procent było w niższym ryzykiem chorób układu krążenia i zawału serca, kiedy miał co najmniej pięć porcji masła orzechowego. Nie tylko kontrolować poziom cukru we krwi z jej podwójnym combo białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych; również wypełniony cię 2 godziny dłużej niż włókna, niskiej zawartości węglowodanów przekąskę wysokiej.

Ponadto, Orzeszki ziemne są bogate w związki roślinne zwane sterole, jeden z silnym cholesterolu buster. Steroli zarządza nie tylko serce, ale może także utrzymać się z dala okrężnicy, prostaty i raka piersi.

2 Rozważ zakup ekologicznej marki masła orzechowego, aby zmniejszyć poziom cholesterolu.

Kupione w sklepie masło orzechowe jest słodzone cukrem z trzciny. Marek naturalne i organiczne na ogół nie mają dodatku cukru i mniej sodu niż zwykłe marek. A nawet lepszym wyborem jest zrobić to na własną rękę w domu.

3 Włączenie masło orzechowe do swojej diety zarządzać poziom cholesterolu

Wiele z nich jest sceptyczny w tym masło orzechowe z powodu tłuszczów nasyconych w nim. Badania wykazały, że tłuszcze nasycone nie jest złe i zabójcze. Tłuszczów nasyconych pomaga organizmowi stworzyć HDL i LDL. Włączenie go z umiarem jest OK.

Oprócz ulubionych masło orzechowe i galaretce kanapek, używać masła orzechowego jako dipów i rozprzestrzenia się na całe ziarna i gorącymi waflami bajgle.