adcov.com

Jak obniżyć LDL Cholesterol Szybko Bad

Jak obniżyć LDL Cholesterol Szybko Bad


Istotne jest, że każdy się, jak szybko obniżyć złe LDL cholesterolu. Wysoki zły cholesterol może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, kamicy żółciowej i zawału serca. Podjąć środki dzisiaj zapisać swoje życie i swoje zdrowie poprzez zmniejszenie wysokiego poziomu cholesterolu.

Instrukcje

1 ćwiczenie codziennie, - ćwiczenia ciała sześciu do siedmiu razy w tygodniu, jeśli masz wysoki poziom cholesterolu LDL. Najlepiej jest znaleźć równowagę między ćwiczenia układu krążenia i waga mając ćwiczenia. Możesz zrobić jakieś ćwiczenia układu krążenia cztery do sześciu razy w tygodniu i łożyska wagi wykonuje trzy do czterech razy w tygodniu. To jest w porządku zrobić zarówno ćwiczenia w tym samym dniu. Ćwiczenie jest niezbędna do właściwego zdrowia i utrzymać niski poziom cholesterolu złego. Będzie ona również pomóc, aby utrzymać wysoki poziom dobrego cholesterolu HDL.

2 LEK lekarstw - Weź leki przepisane przez lekarza. Nie myśl, że można kontrolować poziom cholesterolu bez niego. Większość lekarzy, że przepisujący statyny na obniżenie złego cholesterolu nie robić do cholesterolu jest niebezpiecznie wysoki. Nie można sprowadzić ją naturalnie dość szybko. Większość lekarzy czasu chcą, żebyś o leku statyny przez resztę swojego życia, co jest dobre. Jednakże, jeśli chcesz spróbować odzwyczaić się od statyn, musisz zmienić swój styl życia całkowicie przez znaczny okres czasu, zanim przerywać przyjmowania leku statyny, a następnie kontynuować z nowego stylu życia zdrowego odżywiania i ćwiczeń dla Resztę swojego życia. Nie należy przerywać przyjmowania żadnych leków bez zgody lekarza.

3 Jedzenia zdrowej żywności - Jedz pięćdziesiąt procent każdego posiłku w warzywa, które są lekko gotowane. Jedz produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce i chude mięso codziennie. Pij dużo wody każdego dnia, takie jak osiem do dwunastu szklanek wody, każdy z ośmiu uncji lub więcej. Pije herbatę, czarne lub zielone na co dzień. Jedz dużo żywności z dobrych tłuszczów, takich jak awokado, migdałów i oliwy z oliwek. Wiedząc, jak szybko obniżyć zły cholesterol LDL może oszczędzaj swoje życie.

4 uniknąć złych Foods - Nie jeść żywności z wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany, uwodornione oleje, tłuszcze trans, lub tłuszczów nasyconych. Pomyśl o pączki jak zrobić niezapominajki. Nie wolno ich jeść. Unikać margaryny, masło i inne pokarmy bogate w tłuszcz.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, kontrolowanie poziomu cholesterolu należy szukać w sekcji Zasoby poniżej. Wiedząc, jak kontrolować swój zły LDL cholesterolu niższy szybko może zwiększyć trwałość.