adcov.com

Jak obniżyć LDL Cholesterol Naturally

Jak obniżyć LDL Cholesterol Naturally


Cholesterol jest naturalną substancją w naszym organizmie. Jest używany do membran do naszych komórek i aby nasze ciała naturalne hormony. Jednak zbyt cholesterol, zwłaszcza LDL może uszkadzający naczynia krwionośne. Uszkodzenie to, spowodowane odkładaniem cholesterolu LDL, zwiększa ryzyko chorób serca i udaru mózgu.

Leki statyny, takie jak Lipitor i Zocor są standardowe leczenie. Zostały zbadane i udowodnione, aby zmniejszyć śmiertelność i niższy poziom LDL. Mają rzadkie skutki uboczne, takie jak bóle mięśni, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych i słabości. Mogą to być na tyle poważne, aby przerwać leczenie. Więc tutaj jest to, co jeszcze można robić.

W żaden sposób, jeśli na statyny leki i to działa bez skutków ubocznych nadal używać go i po prostu korzystać z tych kroków jako dodatek.

Gdzie twój poziom LDL powinien być -
Jeśli masz cukrzycę, zawał serca lub operacji pomostowania powinieneś mieć LDL 70 lub pod.
Jeśli masz choroby wieńcowej powinno być poniżej 100
Jeśli masz czynników ryzyka, ale nie ma oczywistej choroby serca takie jak palacz, od ponad 45 lat, otyłość powinny być pod 130
Brak czynników ryzyka, bez choroby serca pod 160

Instrukcje

1 Omega-3 Fatty Acids - Wiele badań wykazało, że uzupełnienie Omega-3 Fatty Acids znacznie obniża poziomy cholesterolu i triglicerydów. Uzupełnienie także kwasy tłuszczowe omega-3 ryzyko niezakończony zgonem zawał serca, atak serca, nagłej śmierci i całkowitej śmiertelności. Dodatek ten jest prawdopodobnie najbardziej korzystne suplement na rynku. Teraz może być podany jako recepty więc zapytać lekarza o uzyskanie jednego. Upewnij się, że są coraz Bilans Omega 3 i 6 kwasów tłuszczowych.

2 Red Yeast Rice - Wraz z kwasów tłuszczowych omega-3, czerwony ryż drożdży wykazały spadek poziomu LDL tak niskie, jak leki statyny. Czerwone drożdże Rice ma podobny mechanizm jak statyny leki na obniżenie poziomu cholesterolu. W przypadku ciąży lub karmienia piersią nie należy używać i jak statyny Czerwony ryż drożdży może zwiększyć aktywność enzymów wątrobowych.

3 Beta glukan - rozpuszczalny błonnik pochodną. Można go znaleźć w ziarnach zbóż, takich jak owies i jęczmień, a także w glonach. Słyszałem ludzi tam obniżających cholesterol jedząc owsiankę? Beta-glukan jest powodem spadku. Pełnoziarniste płatki owsiane jest najlepiej bez żadnych dodatków. Posypać cynamonem i masz świetny posiłek do zwalczania wysokiego poziomu cholesterolu i cukrzycy.

4 Ćwiczenie / Odchudzanie - Czy może być krokiem w każdym artykule piszę. To niesamowite korzyści można uzyskać z zaledwie 30 minut energicznego spaceru trzy razy w tygodniu

5 Niacyna - lub witamina B3 (kwas nikotynowy). Głównie ma korzyści z podniesienia poziomu HDL (dobry cholesterol), ale może pomóc obniżyć poziom cholesterolu. Jeśli uzupełniający jest również dostępny na receptę. Efektem ubocznym jest zaczerwienienie.

6 Psyllium - zawiera wysoki poziom rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Wykazały powodować niewielkie spadki LDL. Weź dwie godziny po jakieś leki na receptę, gdyż może to zmniejszać wchłanianie leków. Pomoże zaparcia.

7 Soja - sojowe produkty białkowe wykazały powodować niewielkie zmniejszenie LDL. Najlepsze sposoby na soję są przez tofu i edamame

8 Czosnek - serce zdrowe przyprawy. Wykazały, aby zmniejszyć poziom LDL. Może być stosowany jako dodatek. Jeśli planujesz biorąc go jako suplement porozmawiać z lekarzem, jak wysoki poziom czosnek może cienkich krwi.

Wskazówki:

  • Profilaktyka - Co się z dala od
  • Zminimalizować tłuszcze nasycone - jeść chude mięso - ryby lub drób
  • Unikać Komercyjnie przetworzone lub przetworzonej żywności
  • Używać chudego mleka lub 1%
  • Gotować z olejów z wyższych poziomów nienasyconych tłuszczów - kukurydzy, oliwek, olej rzepakowy, oleje krokosza barwierskiego
  • Stop Smoking
  • Zmniejszyć spożycie alkoholu
  • Porozmawiaj z lekarzem przed rozpoczęciem suplementów.
  • Nie zatrzymać bieżące leki. Zostaw go do lekarza, aby zmiany na leki