adcov.com

Jak obniżyć ciśnienie krwi z ćwiczeń

Wysokie ciśnienie krwi może prowadzić do bardzo poważnych schorzeń. Jeśli cierpisz na wysokie ciśnienie krwi lub są narażone na ryzyko rozwoju nadciśnienia tętniczego, biorąc kilka prostych środków ostrożności i zaciągnięcie zobowiązania do wykonywania może mieć pozytywny wpływ. Proste, ale skuteczne zmiany w stylu życia, zmniejsza i pomoże kontrolować ciśnienie tętnicze krwi.

Instrukcje

Jak obniżyć ciśnienie krwi z ćwiczeń

1 Sprawdź swój poziom ciśnienia krwi. Identyfikacji poziomu pomoże Ci określić ryzyko chorób i ile trzeba obniżyć ciśnienie krwi. Rutynowe kontrole zdrowia powinna obejmować badanie ciśnienia krwi. Jednakże, jeśli czujesz się na większe ryzyko, mają sprawdzone ciśnienie krwi regularnie. Wiele aptek nosić sprzęt samokontroli, a kościoły, szpitale, stacje przeciwpożarowe i kliniki często oferują darmowe seanse.

2 Porozmawiaj z lekarzem na temat poziomu cholesterolu i ustawić osiągalny cel można pracować kierunku. Oprócz omówienia poziom cholesterolu, omówić inne aspekty Ciebie historię choroby i wszelkie leki, które zażywasz. To może zmienić opcje leczenia. Współpracować z lekarzem, aby utworzyć ćwiczeń i zdrowej diety planu.

3 Uruchom plan ćwiczeń od razu. Można to zrobić poprzez połączenie siłownię. Wiele siłownie oferują indywidualny aerobik i podnoszenie wagi sprzętu, zajęcia z jogi i pilates, aerobik i jazda na rowerze, grupa osobistych trenerów i dietetyków. Istnieje wiele innych opcji innych niż łączenie siłownię. Wypoczynek spacery, biega, jazda na rowerze lub deskorolki zwiększy swoje serca i pomaga obniżyć ciśnienie krwi.

4 buddy treningu. Pracy z partnerem, czy w lub z siłowni, jest bardziej motywujące i zwiększa swoją odpowiedzialność, aby kontynuować regularne ćwiczenia. To sprawia, że ​​pracuje się wydawać mniej jak chore i bardziej przyjemne.

5 Dołącz do aktywności fizycznej w codziennej rutyny. Zwiększ ilość spaceru można zrobić parkingu dalej od własnego biura lub sklepu. Jeśli mieszkasz na tyle blisko, jeździć na rowerze do pracy. Zawsze, gdy to możliwe, podejmują kroki zamiast z windy. Pozwoli to zwiększyć swoje serca, a więc spalić więcej kalorii. Wybrać się na krótki spacer ze swoimi współpracownikami w czasie lunchu, aby pomóc w walce, że chęć do po obiedzie drzemka. Spacer korytarzem dostarczyć tę wiadomość do szefa, a nie za pomocą telefonu.

6 Utwórz listę zdrowych wyborów żywieniowych i utrzymać go przy sobie. To będzie Cię motywować i zachęcać po jedzenie. Przy zamawianiu z menu w restauracji, należy skontaktować się z listy, aby zapewnić, że zatrzymujesz się na torze z planu diety. To nie pomoże wykonywania rutynowych, jeśli nie staram się jeść zdrowo.

7 Wyrzuć śmieci "jedzenie" w domu, i zastąpić je zdrowymi przekąskami i składników posiłków. Usunięcie pokusy jedzenia niezdrowych przekąsek w domu ułatwi ich unikać w restauracji i sklepu spożywczego.

Wskazówki

  • Tworzenie zdrowej diety planu oprócz ćwiczeń, aby jeszcze bardziej zmniejszyć poziom ciśnienia krwi. Noś odpowiednie obuwie podczas ćwiczeń, aby uniknąć obrażeń. Wypij szklankę wody przed i po treningu, aby zapobiec odwodnieniu. Rozpocząć trening z małym rozciągnięciu mięśni, aby rozgrzać mięśnie, a kończy o dłuższym sesji rozciągania, aby zapobiec skurcze. Jeśli wykonywanie jest dla ciebie nowa, rozpocząć powolny i budować swoją szybkość, długość i intensywność w czasie. Nie zjeść duży posiłek przed treningiem, więc organizm może wykorzystywać energię na swojej działalności, a nie trawienie. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, aby ćwiczenia część stylu życia. Widząc ćwiczenia jako coś chcesz zrobić, a nie coś, co masz zrobić, nie tylko podniecać się o programie treningu, ale będzie łatwiej utrzymać swoją rutynę.
  • Należy uważać, ciśnienie zgłębianiem zestawy testów krwi, które są dostępne w Internecie. Wyszkolonymi jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla posiadające badane stężenie. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek reżimu ćwiczeń lub dokonywania zmian w swojej codziennej rutyny już ustanowionego skonsultować się z lekarzem.