adcov.com

Jak obniżyć ciśnienie krwi Korzystanie naturopatyczną Remedies

Jak obniżyć ciśnienie krwi Korzystanie naturopatyczną Remedies


Istnieje wiele sposobów do leczenia wysokiego ciśnienia krwi, i biorąc leki nie musi być z nich. Medytacja w stylu wschodnim, dieta bogata w potas, suplementów diety i picie herbatki ziołowe są tylko niektóre z naturalnych środków, które mogą zwalczania wysokiego ciśnienia krwi.

Instrukcje

Jak obniżyć ciśnienie krwi do normalnego zakresu

1 Jedz pokarmy, które są bogate w potas. Według National Heart, Lung, and Blood Institute, pokarmy bogate w potas działają jako środek moczopędny, gdy jest zbyt dużo sodu w systemie. Tak, następna podróż dokonać do sklepu spożywczego, pamiętaj, aby kupić słodkie ziemniaki, pomidory, pępek pomarańcze, fasola, suszone śliwki, szpinak, banany, i / lub inne owoce i warzywa bogate w tym wszystkim-ważnego minerału.

2 Zapytaj swojego lekarza o to, co może być suplementy diety dla Ciebie najlepsze. On lub ona może polecić wapń, witamina C, koenzym Q10 i / lub siemię lniane posiłek, jak National Institutes of Health donoszą, że te suplementy mogą pomóc naczynia krwionośne częściej.

3 Sklep herbat ziołowych następnym razem udać się do sklepu spożywczego. Wiele ziołowe zawierają hibiskus, które zostały udowodnione klinicznie przez naukowców z Human Nutrition Research Center on Aging w Uniwersytecie Tufts w celu obniżenia ciśnienia krwi dramatycznie.

4 Zapisz się na jogę, tai chi lub innych zajęć medytacji w stylu Wschodniej w lokalnej siłowni lub Community Center. Według National Heart, Lung, and Blood Institute, medytacja może zmniejszyć stres i powrót swoje ciało i umysł do bardziej biochemicznie stanu równowagi.

Wskazówki

  • W przypadku zakupu herbaty ziołowe następnym razem udać się do sklepu spożywczego, poszukaj mieszanek wymieniające hibiskus w górnej części tabeli składników. Często wynika, że ​​istnieje wyższe stężenie porcji hibiskusa w samej mieszanki herbaty.
  • Zanim zdecydujesz się wziąć udział w zajęciach medytacji i / lub zakupu suplementów diety, należy skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy masz historię innych problemów medycznych. Najlepiej poinformować lekarza o wszelkich zmianach w diecie lub wykonywania procedur, ponieważ jest szansa, że ​​można rozwijać problemy zdrowotne, jeśli nie korzystać z tych środków w sposób prawidłowy i zgodnie z zaleceniami swojego lekarza za.