adcov.com

Jak obniżyć ciśnienie krwi bez recepty

Jak obniżyć ciśnienie krwi bez recepty


Jeśli pacjent został poinformowany, że masz wysokie ciśnienie krwi, myśl o leki ciśnienie krwi prawdopodobnie przekroczył swój umysł. Podczas gdy leki na receptę jest rozwiązaniem są też naturalne leki na wysokie ciśnienie krwi. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak obniżyć ciśnienie krwi bez leków.

Instrukcje

1 Jednym z naturalnych lekarstw na wysokie ciśnienie krwi jest utrata wagi. Jeśli masz nadwagę, nawet utrata masy ciała o 10% swojej masy ciała może obniżyć ciśnienie krwi bez leków. Tak więc biorąc to pod uwagę rozważyć odchudzanie priorytetem.

2 Ćwiczenia z nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale będzie to również rozrusza serce i obniżają ciśnienie krwi w sposób naturalny. Nie musisz biec w maratonie, ale energiczny spacer 20-30 minut dziennie sprawi znaczną różnicę w obniżaniu poziomu cukru we krwi.

3 Ograniczenie spożycia soli jest kolejnym naturalnym lekarstwem na wysokie ciśnienie krwi. Kilka prostych sposobów, aby zmniejszyć spożycie soli jest kupić świeże warzywa, a nie z puszki, zmniejszyć spożycie soda, i nie sezon jedzenie z solą. Te trzy proste wybory może obniżać ciśnienie krwi bez leków.

4 Innym naturalnym lekarstwem na wysokie ciśnienie krwi jest wizyta w kręgarz. Jeśli twój powrót lub szyi są z wyrównania może powodować wysokie ciśnienie krwi. Więc umówić się mieć korektę.

5 Jeśli palisz papierosy, przestań! Przez rezygnację z pali będzie naturalnie obniżyć ciśnienie krwi.

Wskazówki

  • Zawsze omówić swoje plany zdrowia z lekarzem.