adcov.com

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Jak obliczyć Weight Watchers punkty na planie nowych punktów Plus

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób podaje, że jeśli obecne tendencje zdrowotne nadal, do 2050 roku liczba osób z cukrzycą może podwoić lub nawet potroić. Wiele z tych przypadków będzie cukrzycy typu 2. Ten typ cukrzycy wynika ze złego odżywiania prowadzące do otyłości. Weight Watchers jest plan odżywiania przepisując zdrowszego stylu życia poprzez podejmowanie lepszych wyborów żywieniowych. Pod koniec 2010 roku, Weight Watchers zaprezentował nowy plan, plus punkty. Plan ten nie jest oparty na zawartości kalorii swoich wyborów żywieniowych, ale na węglowodany, tłuszcze, białka i błonnika.

Instrukcje

1 Odszukaj informacje o wartościach odżywczych dla żywności, którą chcesz obliczyć punkty. Jest to zwykle znajduje się w tylnej części pola produktu. Jeśli jedzenie świeżych owoców lub warzyw, dobre wieści, większość owoców i warzyw mają zero punktów na temat nowych punktów plus planu. Warzywa bogate w skrobię, takie jak ziemniaki, pochodzą z wartości punktowe, które nadal będą musiały być obliczone.

2 Znajdź informacje o wartościach odżywczych dla żywności nieprzetworzonej, na przykład, ziemniaków, na stronie internetowej, jak Nutrition odżywczej danych. Można również znaleźć informacje o wartościach odżywczych dla większości restauracji i przetworzonej żywności na stronach internetowych spółek.

3 Oblicz punkty za pomocą tego matematycznego wzoru:

Punkty Plus = białko / 10.94 + węglowodany / 9.17 + tłuszcz / 3,89 - włókno / 12.49.

Weźmiesz gramów białka w żywności wymienionych na etykiecie żywieniowej i podzielić ją przez 10.94 na kalkulatorze. Się, że można dodać gramów węglowodanów podzielona przez 9,17, dodać gramów tłuszczu podzielone przez 3,89, a następnie odjąć błonnik podzieloną przez 12,49.

Wskazówki

  • Prowadzić dziennik żywności, które pomogą Ci śledzić swoje punkty.
  • Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu odchudzania skontaktować się z lekarzem.